Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem, teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, teherbe estem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok házas a férjemmel, van két gyerekünk. A háta mögött két éve a férjem legjobb barátjával szeretői viszonyba kerültem. Ez eddig teljesen jól ment, de most nagy a baj. Terhes vagyok és valószínűleg nem a férjemé a gyerek. Nem vetethetem el, mert akkor biztosan kiderülne, hogy megcsalom.

Szeretném folytatni a barátjával a kapcsolatot, de anyagi okokból szeretnék a férjemmel maradni, kizárt, hogy elváljak a férjemtől, mert akkor csak a vagyon felét kapnám meg, amiből a mai viszonyok mellett nem tudnék új életet kezdeni. Mit tegyek?



2022. dec. 29. 00:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekel
2022. dec. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Sok nő van igy. Ezt a titkot vidd magaddal a sirba. Még a macskának se mondd el. A bűntudatot meg nyomd el.
2022. dec. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha így van és ribit játszol, akkor tanuld meg magad eltartani!

N 30

2022. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Ekkora kamut 😂😂

Mi ez a csapdába csalva 2.0?

2022. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Azért kamu kérdés, mert teljesen egyértelmű, hogy ilyenkor mi az egyetlen, amit tenni tud, és le is írja. A kérdés kiírása puszta provokáció.
2022. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Főzzél valamit.
2022. dec. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%

"...anyagi okokból szeretnék a férjemmel maradni, kizárt, hogy elváljak a férjemtől, mert akkor csak a vagyon felét kapnám meg, amiből a mai viszonyok mellett nem tudnék új életet kezdeni. Mit tegyek?"

Innentől ordît róla, hogy kamu, kitalált provokáló kérdés. Az eleje még hihető, az egyik régi haverom anyja is csalta az élettársát annak egy egy barátjával, a leggázabb az volt, hogy a fószer nap mint nap járt hozzájuk, simán a szemébe nézett a felszarvazott barátjának, együtt is dolgoztak, beszélgettek, mintha semmi nem történt volna, ehhez azért már pofa kell. De aztán kiderültek a dolgok, mert a szeretőnek is volt egy élettársa, az meg rájött a dolgokra, nem volt egy elveszett nő, a vége az lett, hogy ki ki ment a maga útjára, a vagyon elosztással nem sok gond volt, nem igen volt mit elosztani tudtommal.

2022. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha törlöd a kommentet bazdmeg akkor is kamu. De tudom kell a kattintás meg a forgalom.

Egyed inkább a bejglit jobarát.

2022. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!