Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj a bokám azóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a bokám azóta, amióta megcsaltam a baratnőmet?

Figyelt kérdés
Barátnőm jó csaj, igen szexi és sokan irigyelnek emiatt dehát én meg izmos jóképű srác vagyok. Egyszer élünk ezért nyilván minden lehetőséget nem fogok elutasítani. Megcsaltam a baratnomet. Ittam persze fogházban arra is de ez már nem először fordult elő aki ismer tudja ilyen vagyok, barátnőm jó csak sok pénze van céltudatos okos nő olyan amilyen nekem kell. A szex hat .. igen meg kell erőltet is magát h elelvezzek de attól meg jól elvagyunk. Ilyenkor szoktak a normalis emberek szeretot tartani ugyebár. Volt már h megcsaltam de mióta megcsaltam Bettivel, azóta fáj a jobb bokámon az a kerek izé jobb okán jobb oldalán. Szerintetek ez az asszonyharag vagy ha nem most csaltak vna meg a baratnomet ez akkor is fájna?

#Megcsaltam, baratnőm, ne aggódj nincs buntudatom, #Fáj a bokám, istengarag, fenébe már, szeretik, egy életem van #Az aphostol is azt mondja , lány barátnő asszony #Csalók, de nyalom falom, szex Pins, picsa, annál oral,mensi #Vérben is harcolok, orgazmus, arconlövelt, bugyi #Porsche, lóvé, áranylánc, megtehetem, boldog vagyok, guiness
2022. dec. 28. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Na először is cáfolnám:


"Egyszer élünk" nem igaz!


Barátnőd gazdag?


Te?

2022. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna a lábad a másik férfi nyakába tenned az asztalon. A lyukad is fáj?
2022. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a megcsalás nem jár fizikai fájdalommal.
2022. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, félre léptél! Mit csodálkozol?😂
2022. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A spirituális emberek azt mondják, ha a jobb lábaddal történik valami az azt jelenti, hogy rossz úton jársz.
2022. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna kikötözni az új csajnak.
2022. dec. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2022. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a bilincstol. 😂❤️
2022. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#8 Azt óvatosan használtuk 🤣


Tudom nem szép dolog, de attól meg nem érdemlem meg a bokafájásf.

2022. dec. 29. 10:11
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9.

Hát igen a boka fájás az sokkal durvább mint ha megcsalnának

2022. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!