Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy a férfiak nem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak nem azt veszik el végül feleségül akikbe szerelmesek? Nem ez okozza azt rengeteg megcsalást ami manapság történik?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is azt látom a férfi kollégákon, hogy csalják a feleségüket mással. Miért van ez? Félek hogy nekem is ez lesz a sorsom, iylen férfit fogok ki

2022. dec. 29. 11:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%

Mert gerinctelenek azért.

Egyedül abban bízhatsz, hogy jó emberismerő vagy és nem nyúlt mellé a választáskor.

2022. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
21%
A feleségek is csalják a férjüket ugyanúgy. A monogámia egy elcseszett találmány.
2022. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Kisebb arányban csalják a nőka férfiakat. A saját környezetemben legalábbis ezt látom.
2022. dec. 29. 11:46
 4/44 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell monogám kapcsolatba belemenni és nem kell fájdalmat okozni a másiknak
2022. dec. 29. 11:48
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

#4:így lenne a normális. De rengeteg ember önző aki gond nélkül hazudik azért, hogy megkapja amit akar. Utánna meg nem érdekli ha ezzel később fájdalmat okoz a másiknak.

Az én környezetemben is látni ilyet elég gyakran sajnos. Ott is ahol már gyerek van. Csalják a másikat mert egyszerűbb nekik mint őszintén beszélni a problémákról és megoldást találni rá.

2022. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
74%
Az arányok nagyjából ugyanazok csak a nők ügyesebben csinálják, kevésbé derülnek ki a mocskos dolgaik. Az emberek többsége érzelmi analfabéta és nem tudnak egy nappal se előre gondolkozni, nem képesek felmérni tetteik lehetséges következményeit. Én örök egyedülálló vagyok de ezt egyre kevésbé bánom miután nagyon durva dolgokat láttam az utóbbi időben az ismeretségi körömben. Én csak a gyerekeket sajnálom akik csonka családban vagy x számú csereapu-csereanyu mellett kell hogy felnőjenek. Nagyon durva hogy egy csomóan a fészen reklámozzák a fene nagy boldogságukat közben meg egy b@szott nagy nulla az egész kapcsolat minden téren. Sorra dőlnek a kártyavárak akármerre nézek.
2022. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Van amelyik azt veszi el, akibe pillanatnyilag szerelmes, de aztán így is megcsalja. Egyszerűen kevés neki hosszabb távon egy pina. Na meg unalmas is. Egyszerűen ilyen a jelleme.
2022. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%

Igaz, mert munkaerőt keresnek. Ugyanazok a soft skillek kellenek mint a munkahelyen, de főleg a terhelhető, pontos, reggel 8-kor részt vesz a mítingeken, és a raktári munkát is bírja, túlórát vállal, munkaruha mindig ugyanaz, szoknya felső, megfázni tilos, pihenés lazsa nincs. Tisztelettel kell a főnök felé fordulni mindig, és mosolyogni a főnökre és az ügyfelekre (főnök rokonai).

Ezt ha betartod minden rendben lesz a kapcsolatban. A szerelem az olyankor van ha valami lelki összhang valósul meg. De a többi soft skill fontosabb.

2022. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
Mert a sikeres emberekre mindig tobnre vagynak ... sikertelent kell valasztani.
2022. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy jó emberismerő, akkor arra vannak a sztereotípiák.


Érdemes lelkileg kiegyensúlyozott, boldog családi háttérrel rendelkező párt választani, ahol a szülők nem csalták meg egymást, a srác (vagy csaj) meg lehiggadt és "nem akar mindenáron párt", illetve "nem akar csak szex miatt egyéjszakás kalandokat".

2022. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!