Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélik el ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ennyien a megcsalást? Attól még szerelmesek vagyunk a párunkba.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 17:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de melyikbe? :))
2019. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Aki tényleg szereti a pàrját, az észre sem vesz mást
2019. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudsz?
2019. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem zavar, hogy azt a nőt/férfit, akibe szerelmes vagy más simogatja, csókolja? És esetleg jobb vele a szex, mint veled?
2019. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%

Ez most komoly? :)))

Na jo... jo magam at estem mar par dolgon csaltam, es csalva voltam, igy elmondhatom hogy a megcsalas az elvezet es ha megcsalnak... na az a szar erzes.

En amikor megcsaltam, nem szerettem, mert amikor igazan, nem is hogy szeretsz, de tisztelsz valakit, akkor azt nem vered at, nem hazudsz neki, nem bantod meg.

Forditott helyzetbe kell tenned magad, gondolj bele, hogy neked hogyan esne, es akkor majd megerted, de inkabb ha majd ateled :)

2019. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsalja a másikat az gyökér, ennyi.
2019. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Tehát akit tényleg szeretünk nem csaljuk meg?!
2019. ápr. 14. 17:57
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem, sőt még a tisztelet is teljes mértékben kizárja a megcsalást. Hogyha megcsalsz valakit akkor nem szereted és még csak tisztelni sem tiszteled annyira, hogy inkább szakíts vele ha nem működik.
2019. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva: pontosan. Akit igazán szeretsz, azt nem csalod meg. Én akkor csaltam meg az exem, amikor már rég nem szerettem, pedig előtte is pontosan ugyanolyan könnyű és kézenfekvő lett volna megtennem. De akkor még szerettem, eszembe se jutott mással henteregni, hiába nem jelentett volna többet egy kósza dugásnál- de szerintem ebben valahol ez is benne van. Ha csak ennyit jelent, egy dugást, az igazán nem éri meg, hogy a számodra sokat jelentő, boldog kapcsolatod kockáztasd érte. A megcsalás önmagában nem lenne szerintem rossz dolog, hiszen egyszer élünk, jogunk van a boldogsághoz, csak az vele a bibi, hogy a párunkat bántjuk vele, de őt iszonyatosan. És ez igenis érdekel, amennyiben tényleg szereted.
2019. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Így van. A szerelem az olyan ösztönös érzés, ami az egyént monogám berendezkedésre ösztönzi.


Tehát te a párodat kedveled, kötődsz hozzá, esetleg még vonzónak is tartod. De ha megcsalod, akkor nem vagy szerelmes belé.


Az nem baj, ha már nem vagy szerelmes, mert az elmúlik, elmélyol másfajta érzésekké, erősebb kötődéssé. Viszont gondolom a párod monogámnak képzeli a kapcsolatot ez után is.

Maga a megcsalás szó is arra enged következtetni, hogy átvered őt, a háta mögött teszel olyat, amiért kivágott volna a pichába az otthoni kényelmedből.


Vannak nem monogám kapcsolatok, amikor a párok megbeszélik, hogy bizonyos szabályok mellett félremehetnek a felek, vagy akár ilyen párcserés dolgok (swinger).

Ezeknél nincs átverés. Ez maximum undorító külső szemmel, de legalább egymást nem veritek át.


Tehát az olyan megcsalás, amiről te beszélsz, abban az átverés a gond, hogy nem tiszteled a párodat, hogy gyáva vagy szakítani ha már nem őt akarod és hazudsz neki, hogy simán hazaviszed neki a nemibetegségeket, és még csak nem is szégyelled magad ezek miatz.

2019. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!