Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy a férfiak nem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak nem azt veszik el végül feleségül akikbe szerelmesek? Nem ez okozza azt rengeteg megcsalást ami manapság történik?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is azt látom a férfi kollégákon, hogy csalják a feleségüket mással. Miért van ez? Félek hogy nekem is ez lesz a sorsom, iylen férfit fogok ki

2022. dec. 29. 11:35
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt gondolom, ha együtt maradtok még 10-20 év után is, úgyis fogsz látni olyat abban az emberben, amit nem gondoltál volna róla és mégis előjött belőle. Éppen ezért, ha 1-2 év után nem érzed azt, hogy vele összeházasodnál, akkor van valami, ami nem az igazi. Attól még ez nem zárja ki, hogy tisztában vagy azzal, hogy mindketten változni fogtok, meg 100%-osan úgysem ismered ki az embert.

23 vagyok, 1 kapcsolatom volt még, tudtommal nem csaltak meg.

2022. dec. 29. 13:54
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit a másik oldalról tudom megvilágítani a dolgot.

14 éve vagyok a férjemmel kapcsolatban, fiatalon jöttünk össze 19 voltam. Ennyi idő alatt nagyon nem egy irányba fejlődtünk. A kezdeti kis különbségek, úgy nyíltak szét, mint egy olló. Nincs konfliktus, inkább baráti kapcsolat "extrával".

Ő biztosan nem csal meg, 1000%, neki elég, ami van. Megkapja, ami akar biztonság, szex, nyugalom, de sok minden hiányzik nekem.

2022. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
17 Tehát ha teherbe esik a nő, kezdhet is összepakolni mert hamarosan jön a megcsalás. Akkor biztos nem lesz annyi szex mint előtte, hónapok kimaradnak.
2022. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
37%

23

Nem így értem. Ha jön a gyerek nyilván ő az első. Ez arra az időszakra érvenyes amikor nincs semmi akadálya a szexnek, ennek ellenére nincs vagy alig van.

Lehet tagadni de általában a szex hiánya van a megcsalások nagyon nagy része mögött.

2022. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
En ezzel nem ertek egyet. Persze meg fiatal vagy (bar en fiatalabb vagyok nalad 1 evvel), de ettol fuggetlenul en azt mondom, hogy ha 1-2ev alatt nem erzed ugy, hogy osszehazasodnal valakivel az teljesen normalis. Ez nagyon is keves ido arra, hogy megismerj egy embert...legyen az parkapcsolat vagy baratsag.
2022. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

25! Jó igen, az is lehet normális, ahogy szerintem az is lehet, hogy valaki házasodik egy év után, és nem feltétlenül azért, mert ki akarja pipálni ezt is.


23! van aki a terhessége idején is aktív és ha szülés után könnyen helyre jönnek a dolgok érzelmileg és fizikailag is, hamar visszajön a párnak a szex is az életébe. De vannak olyan férfiak, akik mikor apák lesznek, az anyához hasonlóan nem kívánják, csökken a tesztoszeron szint stb.


22! szerintem annyira nem más oldal, ugyanarról beszélünk, csak te most éppena nő vagy. Szerintem érdemes megbeszélni az ilyet, te sem lehetsz biztos benne, hogy a férjednek nincs hiányérzete. És lehet neki is úgy jön le, hogy neked sincs hinyérzeted elvagy a langyos vízben.

2022. dec. 29. 14:46
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

26 Persze hogy aktív a legtöbb nő terhessége alatt, de azért vannak fokozatok. Van férfi akinek már az is beteszi a kaput ha feleannyi szex van 2-3 hónapig mondjuk, vagy nem olyan mint megszokta. Szülés után 2 hónap pedig kötelezően kimarad mindenkinek.

És hab a tortán, eleinte míg nem tudja a nő hogy terhes, azt veszi csak észre hogy nem akarja annyit, fáradtabb, aztán mire megtudják az okot a párja már kombinál, hogy mi van megcsalja a nő vagy nem szereti miért távolságtartóbb vagy ez mi jaj.

2022. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Szerencsére el lehet mondani ezeket az aggályokat is a másiknak.
2022. dec. 29. 14:55
 29/44 A kérdező kommentje:
Szülés után csak a hagyományos szexnek kell kimaradnia, de ez nem ide tartozik, ahogy 24-es is mondta ez egy kivételes helyzet, minden párnál máshogy alakul, a lényeg, hogy képesek-e átlendülni ezen szerintem.
2022. dec. 29. 14:58
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb ha mindenki előre tisztában van ezekkel, mert nagyon sokan pont a terhesség legeleje miatt mennek szét, és ezeket ha tudják akkor nem fogják a párjukat hibáztatni.
2022. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!