Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretni valakit és valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit és valaki máshoz vonzódni?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretem, minden jó vele. Helyes, rendes, minden szempontból értékes.

Mégis megismertem valakit, akihez elkezdtem nagyon vonzódni. Sokat van körülöttem és egyre nehezebb visszautasítani.

Hogy létezik ez? Nem idegen ez a férfi sem. Tetszik a határozottsága, hogy ő egy tipikusan férfias férfi.

Hogyan alakulhat ki egy ilyen helyzet? Szeretem a barátom. De akkor hogyan juthat akár csak eszembe, hogy jó lenne vele és sajnálom is kicsit, hogy nem lehet?


2023. jan. 18. 05:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen az ember.

Pl. Az osszes ferfi igy mukodik,ahogy te.

2023. jan. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%

Mert nem szereted

Nincs mit

2023. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy szerelmes a párodba, vagy valami hiányzik a kapcsolatból, döntsd el, hogy megéri-e a bizonytalan jövő miatt dobni a biztos helyzeted...
2023. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem szereted eléggé a párod.
2023. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Adott körülmények között ilyenné válhat az ember. Nem értek egyet azzal, hogy "nem szereted eléggé a párod". Nyilván lehet ez is az oka, ugyanakkor ez bárkivel előfordulhat, nem biztos hogy előfordul, de előfordulhat akkor is, ha az ember boldog a párjával. Én pl. hasonló helyzetben vagyok, imádom a barátnőmet, mindent megteszek érte, és nem akarnám se elhagyni, se megbántani, a szívem szakadna meg. Viszont van egy csajszi a környékünkön, néhány hónapja időnként összefutunk kutyázás közben. Rettenetesen tetszik a lány, és sajnos úgy láttam hogy én is bejöhetek neki (ez csak nehezebbé teszi a helyzetet). Utóbbi hetekben azon kaptam magam, hogy napközben is többször gondolok rá, és most már ott tart a dolog, hogy ha messziről meglátom, inkább elkerülöm, hogy ne találkozzunk, hogy ne fájdítsa a szívem. Mindeközben imádom a barátnőmet. Szóval van ilyen, ez emberi dolog. Ugyanakkor döntés dolga is. Eldöntheted hogy engedsz a csábításnak, vagy nem. Egyik sem könnyű út...
2023. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

#5-ös imadhatod, de mint embert és én a hármas vagyok.

Azt írtam meg azon kívül, hogy nem vagy szerelmes, hogy valami hiányzik a kapcsolatból.

Pl. spontán szex, megszokottá válnak a mindennapok, kevés beszélgetés, nincs tűz már... leult a rózsaszín köd.

Alap, hogy a "őrülten szeretlek, kívánlak" elmulik és a szeretet foglalja el a helyét.

Úgyhogy hiába nem értesz egyet nincs igazad, de persze nyugodtan tagadd le magadnak és a párodnak az érzéseid, majd vagy megcsalod ezzel a csajjal/mással vagy szakítás lesz a vége az "imádatnak"... 🤷‍♀️

2023. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként a harmadik személy csak "odamehet" ahol van rés, van hely.

Mert ha te szerelmes vagy jöhet 1000 jó pasas/csaj te még csak figyelembe se veszed, maximum magadban konstantálod, hogy jól néz ki és el is felejted, hogy létezik. Persze jó ismerősi viszony/barátság is kialakulhat, de többet nem kezdesz el iránta érezni.

Ha szexuálisan vonz vagy lelkileg tetszik, akkor a párkapcsolatban van bibi ez 99,99% ha tetszik ha nem.

2023. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Az okes, hogy ha vonzodsz hozza. Nyilván van szemed, nem leszel vak attól, hogy kapcsolatban van. Viszont ha tényleg szereted és tiszteled a párodat, akkor nem kezdesz el közelebbi kapcsolatot kialakítani a másik férfival és nem is vágysz ilyesmire. A szexuális vonzalom ösztönös, az ellen nem tudsz tenni. De arról donthetsz te, hogy engedsz ennek és elkezdesz ismerkedni a másik férfival vagy pedig azt az energiát inkább a kapcsolatodba fekteted.


24N

2023. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

"De akkor hogyan juthat akár csak eszembe, hogy jó lenne vele és sajnálom is kicsit, hogy nem lehet?"


Mit?

-Csókolózni, érinteni, vagy szexelni?

-Vele lenni, beszélgetni többet, randizni, járni?

-Mindkettő?


Alapjaraton az ember vonzódhat másokhoz, de nem kidobhato tény milyen mértékben történik mindaz.

Különbség, hogy engedsz-e a kísértésnek, vagy inkább kerülöd.

Természetesen van olyan szitu, hogy hiába állsz ellen nap mint nap gondolsz rá és a kapcsolatod érzi meg.

Ilyenkor a legjobb, ha elgondolkodsz azon, hogy megéri-e felrúgni a mostani életed, bár nem kizárható lehetőség, hogy ebben a helyzetben fogsz kikötni csak más ember(ekk)el!

2023. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Hogy? Simán.Ételből se csak egyfélét szeretünk.

Minden ember más és más, és számos olyan tulajdonsága lehet

valakinek, ami a párodban nincs meg,de neked nagyon is bejön.

Ezzel nincs gond, de a megcsalás az már gáz.

Ha komolyan gondolod a kapcsolatod, jobb ha el távolodsz

ettől a szimpatikus másiktól,mielőtt baj lesz.

Képzeld el utána mit éreznél, mikor a párod szemébe néznél.

2023. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!