Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretni valakit és valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit és valaki máshoz vonzódni?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretem, minden jó vele. Helyes, rendes, minden szempontból értékes.

Mégis megismertem valakit, akihez elkezdtem nagyon vonzódni. Sokat van körülöttem és egyre nehezebb visszautasítani.

Hogy létezik ez? Nem idegen ez a férfi sem. Tetszik a határozottsága, hogy ő egy tipikusan férfias férfi.

Hogyan alakulhat ki egy ilyen helyzet? Szeretem a barátom. De akkor hogyan juthat akár csak eszembe, hogy jó lenne vele és sajnálom is kicsit, hogy nem lehet?


2023. jan. 18. 05:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%

"Igazad lehet. Viszont szex szempontjából honnan tudhatja, hogy a másik pasi jobb, és vele képes "O"-ra?"


Azért, mert megrakatná magát, mert szerinte" férfias ferfi" mi másért?

Csak azt felejti el, hogy az O elsősorban rajta múlik és nem tuti, hogy érzelmek nélkül, biztonság nélkül, a másik megismerése nélkül menne, főleg úgy, hogy nem is volt benne része soha.

Persze kivételek vannak, de akkor miért nem szakít? Nem értem. 🤷‍♀️

2023. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A legrosszabb a helyzetben, hogy közte és a barátom között volt egy nagy konfliktus. Amikor kollégák lettünk, féltem is a helyzettől. Aztán egyszer beszélgettünk és mondta, hogy ő nem szeretné, ha ezért mi nem beszélnénk.

Már nyár óta ismerjük egymást, de igazán 2 hónapja ennyire gyakori. A szexuális életünkkel minden rendben volt. De bevallom mióta sokat gondolok rá, azóta annyira nem részemről és ez feltűnt a barátomnak is. Pedig semmi sem történt a másik férfi és köztem.

2023. jan. 19. 16:54
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig döntéskeptelen vagy? :)))


Amúgy ha a pároddal maradsz és nem nyujtasz dobni fog.

Ha a másikkal leszel ő meg csak kihasznal és dobni fog.


Úgyhogy két szék közül a padlón kötsz ki. :DDD


Nem vagy te olyan nő ne gondold, hogy örökké veled maradjon valamelyik.

2023. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
48%

#22


Amikor már csak testileg vagy a barátoddal, lelkileg, tudatban a másikkal, az már nem szerelem, csak társaság. Értelme nincs vele maradni. Talán egy próbát megér a másik, hogy megnyugodj. Ez viszont nem jelenti az, hogy nem egy harmadik, eddig ismeretlennel fogsz majd jól kijönni, mint társ, szerelem, szex terén is.

2023. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!