Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, ti mit kezdtek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit kezdtek azzal, amikor stabil, jól működő párkapcsolatban élve nagyon megkívántok egy másik férfit, és olyan a helyzet, hogy biztosan nem derül ki az esetleges félrelépés? Kioktató tanárbácsik, tanárnénik kíméljenek.

Figyelt kérdés
Tudtommal ez a téma érzékeny a számotokra, a társadalmi stigmák miatt, ráadásul szerintem sok téves információ is kering a ti vágyaitokkal kapcsolatban. Itt anonim módon meg lehet mondani az igazat, maximum egy másik képmutató anonim profil majd jól beolvas érte.

2023. jan. 20. 13:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valószínűleg akkor mondják, amikor le akarnak építeni valakit valamiért.
2023. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Keptelen vagyok masra vagyakozni ha szeretek valakit. Akkor csak o van es kesz.
2023. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%

"Itt anonim módon meg lehet mondani az igazat, maximum egy másik képmutató anonim profil majd jól beolvas érte."


A legnagyobb baj az ilyen kérdésekkel, hogy ha őszintén leírom, hogy nekem ez nem akkora szenzáció és nem mozgat meg annyira, hogy akármilyen lépést tegyek bárki irányába, mert annál érdektelenebb vagyok random emberekkel kapcsolatban, akkor nem hisztek nekem.


Pedig így van. Még szinglin sem mentem rá arra, akit csak úgy megláttam és tetszett. Nekem több indok kell ennél ahhoz, hogy magamtól hozzászóljak emberekhez vagy megtűrjem őket magam körül.

2023. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, és előfordult már velem, hogy megtetszett egy-egy férfi, de megcsalásig sosem jutottam. Egyrészt van bennem tartás, másrészt nem tudnék többé a párom szemébe nézni.

Nem járok csukott szemmel, észreveszem azt, ami szép, de nem tenném kockára a kapcsolatomat.

2023. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok. Elolvastam a kérdést.

Egy stabil, működő kapcsolatban is meg lehet kívánni valakit. Persze, én se vagyok vak, de ha jó a kapcsolatot akkor ennyi. Ha minden rendben egy kapcsolatban, és 1000% , hogy nem derülne ki akkor se csalnám meg.


És nőként is lehet érzelem mentesen szexelni.

2023. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek a lelkiismeretére van bízva. Valakinek nincs, az könnyen belemegy ilyesmikbe. Én nem tudnék. Erről ennyit.
2023. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, drága szivem, fogd már fel, a nők nem férfiak! Nem kívánnak meg egy férfit érzelem nélkül!
2023. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
35%
27, dehogynem :D. Mi is emberek vagyunk.
2023. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 harebell ***** válasza:
84%

#27 A nők sem egyformán működnek, az ilyen általánosító tévhitek többet ártanak, mint használnak.


Nemtől függetlenül vannak emberek, akik senkit nem kívánnak meg érzelem nélkül, akkor sem, ha éppen szinglik. Vannak, akik nem kívánnak meg mást, ha boldog kapcsolatban vannak, és olyanok is vannak, akik ilyenkor is meg tudnak mást kívánni, és nem azért, mert bármi hiányozna a kapcsolatukból. Arról, hogy ki melyik kategóriába tartozik (és persze vannak árnyalatok, átfedések), senki nem tehet, de az már mindenkinek a saját felelőssége és a lelkiismetetére van bízva, hogy mit tesz meg és mit nem.

2023. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
87%
Olyan baromira még sosem kívántam meg egy jól működő kapcsolatban senkit, legfeljebb olyan fordult elő, hogy megállapítottam, hogy azta, ez a pasi jól néz ki. Én ilyenkor is a lehető leggyorsabban elhatárolódom az illetőtől. Számomra a megcsalás nem fér bele egy kapcsolatba, akkor sem, ha nem derül ki.
2023. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!