Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikorra sikerült megbocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra sikerült megbocsájtani a megcsalást? Teljesen elfelejtettétek? Mennyi idő elteltével volt először szex a párod és közted?

Figyelt kérdés

Jelentkezett egy nő egy kisfiúval, hogy a páromtól van. A férjem váltig állította, hogy nem lehet az ő gyereke. Viszont bevallotta, hogy tényleg történt köztük valami 3 évvel ezelőtt, de hogy abból nem lehet gyerek.

Bevallom átsírtam egy éjszakát, de ezt leszámítva én valahogy úgy érzem, hogy nem tudtam/tudok haragudni rá.


Elmondott mindent szóról szóra, elmondta, hogy el akarta mondani rögtön miután haza hozott a kórházból(emlékszem is a szitura)de nem bírta tetőzni a gondjaimat, utána meg ugye telt az idő és egyre nehezebb lett volna.

Először durcázni akartam, hogy csak "na azért is", de még csak külön szobában sem bírtam elaludni. Este mindig visszabútoroztam mellé és reggel ugyanúgy összebújva ébredtünk, mint előtte. (pedig nem úgy aludtunk el)


Úgy érzem, hogy minden szavával egyet értek. Mindenki hibázik, nem török pálcát a feje fölött, nem haragszom rá.

Mondtam neki, hogy rendben van, megbocsájtok, mert szeretlek. De ha esetleg egyszer úgy adódna, akkor neked is el kell majd nézned nekem. Nem mondom, hogy örült ennek a kijelentésnek (nem is tudom, hogy komolyan gondoltam e, de akkor olyan jól esett) viszont rábólintott, hogy jogos.

Eszemben sincs lefeküdni az első szembejövővel, ne értsetek félre.


A szexben viszont valami nem megy. Azt gondolom, hogy előtte igen gyakran szeretkeztünk még mindig, pedig nem friss a kapcsolatunk. 8 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok.

Vele nincs is gond, én viszont nem tudom magam elengedni. Még elmagyarázni sem tudom pontosan, hogy mi zavar, de mintha egy elefánt ülne olyankor a mellkasomon, alig kapok levegőt (nem jó értelemben)

Teljesen mindegy az is, hogy ő kezdeményezi vagy én, valahogy mindig ez a vége.


Közben megjött a vizsgálat eredménye és igaza volt, nem ő a kisfiú apja. Azt hittem, hogy ettől majd megnyugszom és újra minden jó lesz. De nem változott semmi.

Talán legbelül egy kicsit csalódtam is, mert én nem tudok gyereket szülni (azon az ominózus éjszakán is ezért kötöttünk ki a kórházban) és átfutott az agyamon, hogy így legalább neki lenne egy fia. (kicsit akár nekem is)


Eddig nem éreztem úgy, hogy rányomná a meddőségem a bélyegét a szexualitásunkra, ezért gondolom, hogy csak a megcsalás tudata játszhat benne szerepet, de meddig?

Nem pörög ezen egész nap az agyam. Nem téma köztünk minden nap. Néha felhozódik ezért vagy azért, de sosem egy veszekedésben.

Nem tudom, hogy mi romlott el és nem tudom, hogy hogyan hozzam helyre.


Előre is köszönöm a válaszokat!

27N,35F



2023. jan. 28. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

"nem tudom, hogy hogyan hozzam helyre"


Te egyedül sehogy.

2023. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nyilván, de nálam van valami gond.


úgy gondolom, hogy a férjem próbálkozik. mindent megtesz, megtett eddig is. tényleg nem kívánhatnék nála jobbat


rögtön az elején megkérdeztem, hogy én mit hibáztam? én mit rontottam el?

azt mondta, hogy csak az ő hibája, én nem tettem semmit és csak maradjak olyan, amilyen voltam. na ez az utolsó a szexben pont nem megy.

2023. jan. 28. 09:04
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Az romlott el, hogy nem bízol benne a továbbiakban. Csak próbálod magadra erőltetni.

Én nem felejtettem el a történteket, előttem végleg leszerepelt a volt férjem. A válás elkerülhetetlen volt mivel soha többé nem tudtam hozzáérni más nő pnája után. Azóta helyrejöttem, de bizalmat már nem tudtam szavazni senkinek sem. Egyedül vagyok, és nekem ez a legjobb.

2023. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Szép, szép ez a bocsáss meg, de mindenáron muszáj? Miért, hogy aztán egyszer megint visszaéljen a bizalommal? Jóval többen visszaélnek, mint nem. Hiába szereted, ha nem lehet benne megbízni. Ez ki is derült feketén-fehéren. De ha neked ez kell évekre, hogy sosem lehetsz abban biztos, hogy a jövőben mennyire bízhatsz meg benne, akkor lelked rajta. Te döntésed minden következményével együtt. A tested már jelez.
2023. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

"8 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok."


"Viszont bevallotta, hogy tényleg történt köztük valami 3 évvel ezelőtt, de hogy abból nem lehet gyerek."


Én őszinte leszek, véleményem szerint nem ez lesz az első nő, akivel félrelép. Nem bíznék meg benne egy kicsit sem és ha ő a farkára hallgatott, eszébe sem jutottam, akkor én sem lennék tekintettel rá.

Elválnék, persze könnyű ezt írni, de az nem lesz megoldás, hogy visszacsalod, ha ő ezt megtette miközben még gyerek sincs hidd el gyerek mellett is félrelépne és én addig nem várnék.

2023. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

"azt mondta, hogy csak az ő hibája, én nem tettem semmit"


Hát persze, az ami a lába között van irányította, ennyi.

És fogja is még átvenni az irányítást a jövőben.

2023. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Hogy akarod megbosszulni? Teherbe esel mástól? Vagy csak szexelsz meg szórakozol valakivel, miközben ő kórházban van?

A tested már tudja, amit a szíved nem akar felfogni: ennek annyi.

Szerinted aki megcsalt, mikor minden rendben volt, csak külön voltatok egy este, az majd nem csal meg, ha hónapokig nem jó a szex?

2023. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Basszuskulcs milyen senkiházi söpredék, hogy míg te kórházban voltál betegen ő ahelyett, hogy aggódott volna érted ő inkább megcsalt!!! 🤮

Hát nem veszed észre, hogy milyen féreg a férjed? Más férfi aludni nem tud, stresszel a párja miatt olyan esetben nem más nőt kefél meg.

Ja, nem írtam félre szinte biztos, hogy megdugta hiába nem az övé a gyerek, mert ha egyszer arra képes, hogy félrelépjen és nem mondja el, akkor arra is, hogy másba mártja, sőt én a helyedben még arra is gyanakodnék, hogy ez nem az első kilengése volt az meg tuti fix, hogy nem az utolsó lesz!

Most hogy nem fogsz nyújtani, bár tök mindegy, mert az új p*n@ mindig jobb a "drága" férjed ugyanúgy félre fog kettyinteni, aki nincs tekintettel a másikra még olyan szituációban sem, hogy beteg, akkor azok után sem lesz, hogy te esélyt adsz neki, full ki fogja használni.

2023. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Vágtam volna ki,mint macskát szarni!

Ha megtette egyszer meg fogja tenni még többször is.

Szép dolog a megbocsajtás,de nem minden áron és nem mindent!

2023. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Sosem fogod elfelejteni, tapasztalatból mondom. Se megbocsájtani. Együtt élni tudsz ezzel, ha bírod. De nem lesz jobb évek múlva se.
2023. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!