Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikorra sikerült megbocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra sikerült megbocsájtani a megcsalást? Teljesen elfelejtettétek? Mennyi idő elteltével volt először szex a párod és közted?

Figyelt kérdés

Jelentkezett egy nő egy kisfiúval, hogy a páromtól van. A férjem váltig állította, hogy nem lehet az ő gyereke. Viszont bevallotta, hogy tényleg történt köztük valami 3 évvel ezelőtt, de hogy abból nem lehet gyerek.

Bevallom átsírtam egy éjszakát, de ezt leszámítva én valahogy úgy érzem, hogy nem tudtam/tudok haragudni rá.


Elmondott mindent szóról szóra, elmondta, hogy el akarta mondani rögtön miután haza hozott a kórházból(emlékszem is a szitura)de nem bírta tetőzni a gondjaimat, utána meg ugye telt az idő és egyre nehezebb lett volna.

Először durcázni akartam, hogy csak "na azért is", de még csak külön szobában sem bírtam elaludni. Este mindig visszabútoroztam mellé és reggel ugyanúgy összebújva ébredtünk, mint előtte. (pedig nem úgy aludtunk el)


Úgy érzem, hogy minden szavával egyet értek. Mindenki hibázik, nem török pálcát a feje fölött, nem haragszom rá.

Mondtam neki, hogy rendben van, megbocsájtok, mert szeretlek. De ha esetleg egyszer úgy adódna, akkor neked is el kell majd nézned nekem. Nem mondom, hogy örült ennek a kijelentésnek (nem is tudom, hogy komolyan gondoltam e, de akkor olyan jól esett) viszont rábólintott, hogy jogos.

Eszemben sincs lefeküdni az első szembejövővel, ne értsetek félre.


A szexben viszont valami nem megy. Azt gondolom, hogy előtte igen gyakran szeretkeztünk még mindig, pedig nem friss a kapcsolatunk. 8 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok.

Vele nincs is gond, én viszont nem tudom magam elengedni. Még elmagyarázni sem tudom pontosan, hogy mi zavar, de mintha egy elefánt ülne olyankor a mellkasomon, alig kapok levegőt (nem jó értelemben)

Teljesen mindegy az is, hogy ő kezdeményezi vagy én, valahogy mindig ez a vége.


Közben megjött a vizsgálat eredménye és igaza volt, nem ő a kisfiú apja. Azt hittem, hogy ettől majd megnyugszom és újra minden jó lesz. De nem változott semmi.

Talán legbelül egy kicsit csalódtam is, mert én nem tudok gyereket szülni (azon az ominózus éjszakán is ezért kötöttünk ki a kórházban) és átfutott az agyamon, hogy így legalább neki lenne egy fia. (kicsit akár nekem is)


Eddig nem éreztem úgy, hogy rányomná a meddőségem a bélyegét a szexualitásunkra, ezért gondolom, hogy csak a megcsalás tudata játszhat benne szerepet, de meddig?

Nem pörög ezen egész nap az agyam. Nem téma köztünk minden nap. Néha felhozódik ezért vagy azért, de sosem egy veszekedésben.

Nem tudom, hogy mi romlott el és nem tudom, hogy hogyan hozzam helyre.


Előre is köszönöm a válaszokat!

27N,35F



2023. jan. 28. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Párterápia. Ha mindketten akarjátok, új alapokra lehet helyezni a kapcsolatotokat. De ehhez ketten kelletek.
2023. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont bevallotta, hogy tényleg történt köztük valami 3 évvel ezelőtt, de hogy abból nem lehet gyerek"- azért mert óvszerben csinálta s alig várta hogy legyen egy szabad estéje, rohant a nőhöz. Ez nem egyalkalmas sztori volt.
2023. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nem óvszerben, hanem konkrétan a nő lesz*pta a wc-ben. ezért mondta, hogy abból nem lehet gyerek.

maradjunk annyiban, hogy a csaj nem egy észlény, a férjem is mondta neki, meg ez szemtől szemben is látszott


köszönöm 11-es a párterápia ötletét. nem is tudom, hogy nekem ez eddig miért nem ugrott be.

azt hiszem, hogy ez lesz a következő lépésünk


mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm!

2023. jan. 29. 18:26
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

"nem óvszerben, hanem konkrétan a nő lesz*pta a wc-ben. ezért mondta, hogy abból nem lehet gyerek.


maradjunk annyiban, hogy a csaj nem egy észlény, a férjem is mondta neki, meg ez szemtől szemben is látszott"


És te zseni vagy ezek szerint?

Már bocsi, de ha szerinted az a nő buta akkor te egy önbecsülés nélküli 0 vagy.

Mindegy, hogy leszopta, vagy megujjazta a nőt, az a lényeg, hogy akkor lépett félre, amikor a kórházban voltál! Tényleg nem számít, hogy még te ott betegeskedtél ő addig más szájába élvezett, mással csokolozott? Engem elkapna a hányinger, soha többet nem csokolnam meg, nem innak ennek utána és végképp nem szopnam le vagy fekudnek le vele.

Eszem megáll, hogy te még parterápián gondolkodsz, miközben nem fog segíteni, mert az életed végéig kísérni fog, hogy mit tett, hogy nem mondta el.

Most akkor ha megint kórházba kerülsz, akkor megint megcsal, mert az úgy fair, vagy mi? Csak akkor szexelni is fog, esetleg lesz melletted szerető is?

Egyébként lesz neki, sőt lehet el is fog hagyni, mert egyszerűen olyan g*ciláda, hogy neki ez nem fog gondot okozni.

Elárult téged lelkiismeretfurdalás nélkül, megalázott te meg aszisztálsz hozzá a továbbiakban?

Gratula! Aztán ha félrekúr, vagy otthagy (gyerekkel akár) nyugodtan panaszkodj ismét a gyakorin, kérdezd meg, hogy miért tette.

Amúgy azért, mert nincs emberi méltóságod, önmagad iránti szereteted sem tiszteleted.

És az ilyen embereket, mint te nem is lehet valójában becsülni, vagy szeretni (hiába mondja), mert saját magadat utálod/nem vagy képes szeretni. :(

2023. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamámat csalta nagypapám ki tudja mióta, de akkor derült ki amikor már apukám megvolt és nekem mesélte egyszer, hogy szeretőt tartott mellette és nem érdekelte, hogy ő mit érez, vagy apum sem bizgatta.

Vele maradt, mert nem voltak testvérei sem szülei, sehova nem tudott menni, óriási szegények voltak, DE mondta mindig, hogy én ne essek ebbe a hibába, legyen eszem és önértékem.

SOHA NEM SZABAD ELNEZNI A MEGCSALAST! Soha addig még élt nem felejtette el, hogy mi történt, hiába végzett a szeretovel, a tüske mindig benne maradt és ha lett volna lehetősége azonnal otthagyta volna.

Nektek nincs gyerek, gondolom van hova menned, akkor mi a franc tart mellette?

Szerelem? Egyoldalú és óriási degradáló amit veled művelt/fog tenni, plusz az már tényleg mindennek a teteje, hogy te helyre akarod hozni, miközben inkább le kéne pattintani és adni esélyt magadnak egy olyan kapcsolatra, ahol a párod szeret, tisztel mindenek felett/előtt.

2023. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Joban-rosszban, gazdagsagban-szegenysegben, egeszsegben-betegsegben ... amig a halal el nem valaszt!


Erre megcsal! Tényleg szeret téged... 🤦‍♀️

2023. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
8, 9 , 15 Én ha lenne párkapcsolatom és ilyen történne, akkor először adnék még egy esélyt, mert a világon az összes ember azért nem él vissza vele.
2023. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak lecopta, igaz? Csak egyszer,igaz?

És a csaj odavisz egy gyereket,hogy az övé...

🤔🫣🤣

2023. aug. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!