Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban minden tökéletes, csak a sz.x hiányzik. Éppen ezért az egyik fél szeretne szeretőt tartani, a másik tudtával és beleegyezésével. Hogyan lehet felvezetni a témát?

Figyelt kérdés

Rámegy a kapcsolat? Vannak itt tapasztalatok? Ha igen, hogy működött és meddig?


Leszögeznèm hogy a kapcsolat minden más szempontból tökéletes.



2023. jan. 31. 02:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem biztosan rámenne. Gondolj bele, neked hogyan esne... Én biztos baromira kiborulnék fájna. Plusz gondolom azért jutottál erre mert egy ideje nem kapod meg azt ami kell neked. Természetes, hogy így máshova mennél, de ha végre valakitől megkapod azt a gyengédséget lehet kialakulna abból érzelmi alapon több is.

Ha annyira tökéletes, amit kétlek hiszen az intimitás megszűnt. Ahol nincs szex ott sok romantika se szokott lenni (lehet rosszul gondolom). De tegyük fel tényleg az bűntudatod is lenne.


Amúgy én is így jártam, nagyon rossz volt a terhességem,7. hónapig hánytam, ájuldoztam, nem tudtam aludni. Az első és a második hónap között az eggyik babánk (ikrek lettek volna) elment. Teljesen féltünk így szexelni, életkedvem se volt. Ez a 9 hónap plusz szülés után a kötelező amíg helyre jöttem, épp elég volt arra hogy a nemi élünket már el se tudjuk képzelni. Szerettük egymást teljes szívből, kitartottunk elmentünk párterápiára és sikerült helyre hozni a nemi életünknek. Teszem hozzá a párom is felvetett egy ilyem gondolatot amire csak annyit reagáltam legyen úgy ahogy akarja. Majd 2 órát zokogtam a fürdőben miatta. De szerencsére kitartottunk. Nem tudom mi lett volna ha nem. Lehet sosem tudtam volna feldolgozni, az járt volna a fejemben ahogy más nőhöz ér.

2023. jan. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
A szexmentes tokeletes kapcsolat
2023. jan. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
Elso korben szerintem is parterapia. Nem ciki, nem gaz, nyugodtan el lehet menni, azert vannak ezek az emberek, hogy segitsenek problemakat megoldani.
2023. jan. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs, hogy tökéletes a kapcsolat csak a szex hiányzik. A szex hiánya nem ok, hanem tünet, mégpedig annak a tünete, hogy valami nem okes a felek között.
2023. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is. A szex hiánya okozat.

Nincs melegség szeretet szerelem vagy a kapocs a felek kozt vagy vonzalom , rezgés, igy intimitás sincs.

Habár sok az impotens is azokat dobni kell mert ők csak ujvarázzsal tudnak szexelni maskepp nem megy nekik.

2023. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is tökéletes a kapcsolatom, csak minden este megver. Amúgy jó ferj, szereti a gyerekeinket, meg tudunk beszélni mindent, egyedül az a baj, hogy megver. Fel akarok bérelni egy verőembert, hogy néha verje meg őt is, szerintetek mit szólna hozzá? Tényleg minden tökéletes.
2023. jan. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt romlott meg a szexuális együttlét? Aki valamit kíván, szeret csinálni, sose fog nemet mondani rá, hacsak nincs valami egészségügyi problémája.


Szerintem csak úgy működhet, ha mindkét félnek igénye van szeretőre, egyirányúan csak bántani fogod.

2023. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk az asszony mondta, hogy felőle mehetek, csak ne verjem nagy dobra. Ő asszexuális, simán leélné az életet szex nélkül. Sosem érzett szexuális vágyat, nála csak egy unalmas program a szex. így azért egyszerűbb volt. Heti 2X járok el otthonról, sokkal de sokkal jobb az életem így. Van egy nő akivel a családi életem szuper, és van egy nő akivel meg a szexuális. Boldog ember vagyok.
2023. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat.
2023. jan. 31. 09:16
 10/47 anonim ***** válasza:
34%

Nem mindegy milyen korosztályról van szó. Van olyan ismerős házaspár aki évente jó ha egyszer szexelnek, 45-50 között vannak. A nő szexuálisan teljesen inaktív, ha a férfi közeledik akkor leállítja. Az ismerősök közül néhányan tisztában vagyunk vele, hogy a férfi szokott más nőkkel is kavarni, de ezt elég diszkréten teszi.

Jó kérdés, hogy akkor miért nem szakítanak? Megszokás,egzisztencia, ragaszkodás, barátság. 20-30 évesen biztosan azt mondanám, hogy nem normális ahogy élnek, közel az 50 már jobban megértem. A szex egészen más szerepet tölt be az életünkben és az értékrendünkben az életkor előrehaladtával, van akinek idővel csökken és van akinek emelkedik az igénye.

2023. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!