Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban minden tökéletes, csak a sz.x hiányzik. Éppen ezért az egyik fél szeretne szeretőt tartani, a másik tudtával és beleegyezésével. Hogyan lehet felvezetni a témát?

Figyelt kérdés

Rámegy a kapcsolat? Vannak itt tapasztalatok? Ha igen, hogy működött és meddig?


Leszögeznèm hogy a kapcsolat minden más szempontból tökéletes.



2023. jan. 31. 02:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
82%
A témával kapcsolatban? Semmit sem tudsz tenni. Ha elmondod, akkor 87,45%, hogy válni is fogsz. Ki nem próbálnám.
2023. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
38. Mert te béka perspektívában vagy, attól még működnek a dolgok nélküled is. Boldogok a tudatlanok, feküdj le ezzel.
2023. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szeretőd, de okosan csináld.
2023. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Vagy nyíltan, vagy elvàlnak ùtjaink.
2023. febr. 1. 23:14
 45/47 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a cibőben járok.

Szeretőt keresek, részleteket privátban kifejtem.

48f.

2023. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
45. 😆 Szinte minden 40+ -os férfi szeretőt keres! Óriási a kereslet, ici-pici a kínálat. Évekig kerestem én is de hiába. Aztán elkezdtem beszélgetni nőnek adva ki magam, és megvilágosodtam! Ember el nem hinné mennyi és mennyi férfi keresi a szexet, kezdve 10-80 éves korig! Vicces vagy nem, de még férfiszemmel nézve is igényes, rendezett élettel, családdal bíró férjek tömkelege is a pályán van. Én teljesen ledöbbentem! Én mint átlag jóska ilyen felhozatal mellett érthető módon voltam sikertelen. Szóval 48 évesen kösd fel a gatyád cimbora! 😉
2023. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Szexmentes kapcsolat,ahol az egyik fél szeretőt keres,ezt nevezzük tökéletes kapcsolatnak.

Ez az év vicce,komolyan.:D

2023. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!