Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú story 22eves kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijenazelet41 kérdése:

Hosszú story 22eves kapcsolatban vagyunk párommal.megcsalt , nem feküdt le vele de csók volt és szerelmi vallomás is!! A srácnak azt mondta hogy rossz kapcsolatban él.de mihelyt kiderült a kettőjük kapcsolata szakított vele!?!

Figyelt kérdés
Tények: párom szedte fel, srác dobta ki!most velem akar lenni de a szex erőltetett! Mit tegyek?

2023. jan. 31. 22:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz kérdés. Ha nem 22 év és nincs gyerek, akkor azt mondanám, hogy dobd ki.


Viszont a 3 gyerekre is tekintettel kell lenni, valamint elmúlt 22 évet sem lehet csak úgy elfelejteni.


Én azt gondolom, hogy (annak ellenére, hogy nem feküdtek le, de csók volt) a bizalom ilyenkor megszűnik. Min agyalnál, amikor nem vagytok együtt? Azon, hogy éppen nem csal-e meg a párod. Hogyan feküdnél le mellé esténként, ha mindig eszedbe jut, hogy egy más pasassal csókolózott? Mit gondolnál, amikor azt mondja, hogy fodrászhoz vagy pl. a barátnőjéhez megy?

Ha meg azt is mondta, hogy veled rossz kapcsolatban él, akkor szerintem nincs értelme annak, hogy együtt legyetek. Én a helyedben ott hagynám. Nyilván te ismered a párod, szereted is, de ő nem biztos, hogy viszont szeret. Kívülről nehéz megítélni a helyzetet.

Ha pedig ott hagyod, a gyerekekkel is kevesebb időt fogsz tölteni.


Tehát a gyerekek és a saját nyugalmad között kell mérlegelni. A gyerekek mindennél fontosabbak, de az is fontos, hogy te se menj tönkre abban, hogy a feleséged miatt agyalsz. Ha te belebetegszel, azon nem biztos, hogy lehet majd segíteni, de a gyerekekkel azért fogsz tudni foglalkozni, igaz kevesebbet mint eddig.

2023. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

Ne szégyelld, ne fojtsd magadba a bánatod. A barátaid melletted állnak, segíteni fognak, bízz bennük.

Mindenképpen beszélned kellene valakivel, hidd el, jót tesz.

2023. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Már tudom hogy mit kell tennem.Ezt a dolgot én nem bírom megbocsájtani.de viszont elhagyni kidobni sem.gyerekek nagyok.mindent amit erőmből futott kiteremtettem.ideje lepihennem
2023. jan. 31. 22:31
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Az "lepihenés" nem megoldás. Ezzel max. feladod a küzdelmet. Ilyet csak buta, ostoba ember csinál.


Amúgy pár hete már volt egy nagyon hasonló jellegű kérdés, nekem kicsit kamuszaga van.

2023. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem kamu!! Bár csak az lenne!! Egyszerűen nem látom a holnapot.minden teljesen haszontalan.nem érdekel szoszerint semmi.mar annyi pchiologia véleményt olvastam hogy sokat. Csak egy megoldás van.meg döglök.leiszom magam és 4,5perc kell
2023. jan. 31. 22:49
 16/31 anonim ***** válasza:
Még kétszer ennyi idősen is adni fogsz másoknak, bárhogy is alakul a kapcsolatotok.
2023. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem akarok én már semmit,! Itt fekszik mellettem és csak azon jár az agyam hogy mit művelt. És hogy miért nem volt velem őszinte.! És az hogyha megtette miért nem megy el? Mi értelme hazugságban élni? Elakartam menni nem enged stb
2023. jan. 31. 23:07
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Ő vallott szerelmet a srácnak? Ez rosszabb, mint a szex, de legalább tiszteletben tartott annyival, hogy nem csalt meg.
2023. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem azért nem feküdt le vele! Hanem mert melohelyen voltak ahol még a wc is bevan kamerazva!! Buszon jöttek mentek csók stb.szoval meg is alázott rendesen.de ha reggel beszélek vele.es ha nem úgy válaszol akkor előtte vágom el a saját torkom!!
2023. febr. 1. 01:40
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

A félrelépéshez két dolog "kell": szándék és lehetőség. Az előbbi már megvan, az utóbbit meg majd fogja neki dobni az élet. Főleg ha ennyire erőltetetten törekszik rá, úgyis összejön.

Te meg haver keress fel egy jó szakembert és próbáljatok egy jó párteraphoz fordulni hátha meg tud még menteni valamit a házasságotok romjaiból.

Feltételezem azt is, nem tegnap kezdődtek a problémák... sokan már csak akkor kezdenek el pánikolni amikor ég az egész ház, de amíg csak füstöl addig nem csinálnak semmit.

2023. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!