Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú story 22eves kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijenazelet41 kérdése:

Hosszú story 22eves kapcsolatban vagyunk párommal.megcsalt , nem feküdt le vele de csók volt és szerelmi vallomás is!! A srácnak azt mondta hogy rossz kapcsolatban él.de mihelyt kiderült a kettőjük kapcsolata szakított vele!?!

Figyelt kérdés
Tények: párom szedte fel, srác dobta ki!most velem akar lenni de a szex erőltetett! Mit tegyek?

2023. jan. 31. 22:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%

Ide jöttél drámázni, meg öngyilokkal fenyegetőzni, hátha majd egy csini csaj megsajnál és összejön veled privibe? Szánalmas vagy öreg.


Had keféljen félre ha akar, nem fog elkopni de még kifényesedni se, gondolom már 22 év után nem sok újdonság van rajtad. Sajnálod tőle? Te önző szar. A kapcsolatok legalább 80%-ában van félredugás, hú de egyedi lett volna a te eseted...


Bezzeg te 22 év alatt egy nő láttán se képzelted el, hogy dugnád, szopatnád, mi? Ha lett volna lehetőséged megteszed, csak nem volt, biztos ronda vagy kis pélóval és ő is alig jött össze. Így könnyű hűségesnek lenni :D


Légy férfi ne itt picsogj hanem kérdezd meg mire vágyik. Ha nagyobb farokra akkor vegyél neki, szerinted mire valók a szexshopok? Nyald ki meg dugd be neki, a nagy vastag farkat mindenki szereti, csak a méret relatív kinek mi nagy.

Próbáltad kielégíteni? Vagy csak könyörögsz neki hogy hagyja, hogy te elélvezzhess ő meg forduljon oldalra minden alkalommal csalódással? Szerinted miért nem akar szexelni akkor?


Agyat mövessz inkább először. Az ilyennek gyerek? És ilyen önsajnáló dumát nyomatsz itt? Na húzz a büdös p_csába

2023. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is így éreznék, sőt, én utána le sem tudnék feküdni a párommal, ha ilyesmi derülne ki. Magad ellen ne fordulj, ez eszedbe se jusson! Magas miatt sem, és a gyerekeid miatt sem, akik súlyosan sérülnének lelkileg. Az is igaz, hogy egy kapcsolat zátonyra futásához általában két ember kell, mindenki követ el hibákat. Ha még a mindketten akarjátok, lehet remény a kapcsolat rendbe hozására, akár szakember bevonásával, ahogy a 20-as válaszban írta.
2023. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is tudom, milyen érzés, amikor a feleséged 24 éves házasságot dob a szemétre. Egy másik, szebb férfiért. Életemben nem éreztem olyan rosszul magam, mint amikor világossá vált előttem a dolog. Több éjszakát átvirrasztottam, mire nagy nehezen enyhült az érzés, de még most sem mondanám, hogy sikerült 100%-ig feldolgoznom, pedig már egy év eltelt.

Nekem is sok minden megfordult a fejemben, de van bennem egyfajta Isten hit, és az tartotta bennem a lelket, hogy egy felsőbb erőhöz fordultam. Ne érts félre, nem akarok téríteni, nem vagyok szektás, meg semmi ilyesmi! De nekem ez segített, amíg az idő dolgozott a gyógyuláson. Neked lehet, hogy valami más fog.

Mivel gyerekeid vannak, akiket gondolom szeretsz, még véletlenül se kísérelj meg öngyilkosságot! A családomban volt, aki megtette, mérhetetlen rombolást végzett vele generációkon át! Ők nem ezt érdemlik, még ha most esetleg haragszol is rájuk.

Keserves egy helyzet ez, mégis azt mondanám, hogy az eddig eltöltött éveknek csak egy tizedét, azaz 2 évet adj magatoknak, ha a feleséged vissza akar jönni hozzád! Én sokat gondolkoztam a mi helyzetünkön, és arra jutottam, hogy ha akarta volna, én megadtam volna neki a két évet, hogy bizonyítson.Annyi idő elég, hogy begyógyuljon egy ilyen fájó seb. Olyan ez valahol, mint egy ház, amit megrenget egy földrengés. Nem lehet egy festéssel, meg néhány fóliával a tetőn lakhatóvá tenni. Meg kell keresni a 20 évvel ez előtti stabil alapokat, vissza kell bontani odáig, és onnan újra építeni. De a sitt, még egy darab féltégla sem maradhat a házban! Akkor van esély. Ha ez nem megy, akkor válni kell. 41 évesen még találhatsz valakit, akivel új házat építesz. Csak adj időt magadnak! Ez nagyon fontos!

2023. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

21.



Te érzéketlen bunkó F*sz, mit képzelsz magadról, hogy beszélsz másokkal?


Attól hogy te csalsz vagy téged csaltak, nem minden ember ilyen. Dolgozni és tenni kell a kapcsolatért minden nap. Nem csak megszerezni kell, hanem megtartani is!


Sajnállak, hogy ilyen idióta vagy.. menj orvoshoz, rád fér!

2023. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,én ugyan ebben a hajóban szenvedek és pont ez a sztorim is csak annyi hogy kint dolgozom és még nem tudom hogy le is feküdt-e vele,sajnos 24 év után nehéz mindent csak úgy kidobni,azért annyira ne süljedj le hogy megválj az élettől,én is a jó megoldást keresem mert biztos hogy van az is.
2023. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%

21 voltam


Mit sajnálkoztok itt, ki nem szarja le a barmot. Utcán elmentek bárki mellett itt a neten mindenki mennyire empatikus. Hűha. Írj neki privit lesz_pod szánalomból. Biztos nem fog nemet mondani.


Szerinted itt fenyegetőzött először öngyilokkal? Gondolom a feleségét ezzel stresszelte éveken át, hogy megteszi, talán még őket is fenyegeti meggyilkolással. Ha tényleg vannak gyerekei is, gondolom jó lehet ez a környezet, amit ez a barom teremtett.


Hány ilyen idióta van, akik azt mondták a másiknak, felvágják az ereiket ha elhagyja ilyenek. Mi ez, ha nem a legaljasabb legundorítóbb zsarolás? Még jó hogy azt mondja más pasinak, hogy szar a kapcsolata.


Szerencsétlen gondolom valahogy függ ettől a majomtól, lakás vagy egyéb téren ezért nem tud lépni és kénytelen visszamenni. Öreg kösd föl magad most jó hideg van eltartósít egy darabig de az ilyenek akik ezzel fenyegetőznek sosem teszik meg.

Aki meg akarja tenni az nem szól senkinek csak megcsinálja.

2023. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem akkora tragédia. Az én érek hibáznak, ennyi év után azért elég sok hiba felgyulemhetett midnket oldalon. Őszintén le kell ülni megbeszélni, hogy mi hiányzott, mi az oka, parterapia is sokat tud segíteni.
2023. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

A 0% én vagyok.


Meg ugye nem egyszer megesett már, hogy a másik oldalt is meghallgatva egész más lett a történet megítélése.

Itt meg egy ember előadja a mártírt és majdnem mindenki készpénznek veszi. Ki a naív?

2023. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28. Az érme másik oldala. Jogos.
2023. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdező érintett, ő csak az egyik oldalt,a sajátját tudja bemutatni, hogy ő hogy éli ezt meg. Ez természetes. Ítélkezni ezért nem kell, nem is az volt a kérdés, hanem, hogy mit tegyen. Erre a válaszom, hogy amennyiben lehetséges ( a másik fél is nyitott) akkor meg kell próbálni megbeszélni a gondokat és helyrehozni a kapcsolatot. Ha már ez nem lehetséges, akkor külön kell válni.
2023. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!