Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan kategória, ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kategória, ami még nem megcsalás, de valamilyen szinten kielégíti a vágyakat?

Figyelt kérdés

A házunk felső részét kiadtuk albérletbe. Egy fiatal hölgy vette ki, 25-30 között lehet.

Eleinte nem volt túl szimpatikus, kicsit flegmának tűnt, de változott a véleményem. A lány iszonyat szexi, olyan 10/10-es. Szép, makulátlan arc, hosszú haj, formás popsi, nagy mell, magas, vékony, rendkívül csinos öltözet, jó illat. Nagyon kívánatos, de van feleségem és egy kislányunk is, nem akarom tönkre tenni a családom. A feleségem nem az a tipikus jó nő, az volt, de szülés után elhagyta magát. Rövid fiús haja lett, bő ruhákat hord, és nemrégiben szemüveges lett, ami nem túl előnyös szegénynek. Szex már csak havi 1-2 alkalom, az sem túl jó.

A lányon azt vettem észre, hogy én is tetszem neki, mintha kellettné magát nekem, bár lehet én értem félre..


Szerintetek mi az ami még nem megcsalás?



2023. febr. 12. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha kivered rá, vagy miközben rakod a nejed, rá gondolsz. Csak élvezéskor ne a lány nevét üvöltsd!
2023. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Ne nyúlj a nőhöz, ingyen albérlet és fenyegetés lesz belőle. Nem tudod elképzelni hogy egy rossz döntés meghatározza a jovodet negatívan. Én nem gondolnék bele sokat, még egy pipát sem. Vagy a család, asszony kevés szexel vagy egy ilyen nő. Gondold végig.

Ha családod van, nincs opció arra hogy mi lehet nem megcsalás. Mint férfi társad írom!

2023. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen, hogy minden pocak Béla azt hiszi, minden fiatal csini csaj őket akarja. 😆
2023. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

"Van olyan kategória, ami még nem megcsalás, de valamilyen szinten kielégíti a vágyakat"


Persze. Kivered rá a zuhany alatt.

2023. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

"Van olyan kategória, ami még nem megcsalás, de valamilyen szinten kielégíti a vágyakat?"


Nincs, mert vagy érzelmileg csalsz, vagy fizikailag.

A maszturbálás más nőre is egyfajta megcsalás, flört, simi, mert szexuális töltetű és egy hűséges férjnél, aki szereti a feleségét semmi keresnivalója.

2023. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3, mindig is fiatal csinos csajaim voltak. Anyajelöltnek és háziasszonynak viszont nem remekeltek, úgyhogy rájöttem hogy erre a célra nem külső alapján kell keresgélni :D
2023. febr. 12. 21:01
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a feleségeddel próbáld a házasságotokat rendbehozni.Egy gyerek még nem indokolja, hogy ő elhagyja magát, te meg lemondj róla és más nőkről ábrándozzál.
2023. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Aha, persze.
2023. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Tudom, érdekes részét kapom el a dolognak, de mi ez már hogy a házunkba albérlőt kell vennünk. Ilyen csóróskodásra nem is szülnék, tehát nem tudom beleképzelni magam ebbe a helyzetbe. Szánalom. A farokverő nullagyulával együtt.
2023. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Fake
2023. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!