Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradjunk együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk együtt?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 20 éve vagyunk együtt.

Négy gyerek, ház(jelzálog), kutya macska, kocsi stb.

Eddig boldogan éltünk. Én havi 1M-ot keresek az elmúlt időszakban én tartottam el a családot, feleségem nem dolgozott.

Két éve bár anyagilag nem volt rá szükség elkezdett dolgozni egy butikban.

Tavaly megismert egy férfit aki hosszú ideig udvarolt neki végül lett belőle egy viszony.

Karácsony előtt lebuktak meghallottam egy beszélgetést.

Azóta én kivagyok, és megy a veszekedés…

A gyerekek és a húsz év miatt megpróbáltam megbocsátani… de nem olyan már semmi.

Mit tegyek?



2023. febr. 22. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Szakítani kell, közel 49 évesen új életet kezdeni.
Meg kell próbálni rendezni a kapcsolatot. Ennyi évet nem szabad eldobni.
50 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
86%

Hány évesek a gyerekek? Gondolom már nem kicsik.

Mit szeretne a feleséged (erről nem írtál)?

2023. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
100%
Ez így baromni nehéz, és értem én, hogy tartasz a bizonytalantól meg az újtól de nem jobb boldogtalanságban élni, mint tovább lépni ha nem megy a megbocsátás. Ha boldogtalan vagy és állandó a konfliktus, nem jó otthon lenni akkor lépni kell, mert ez így teher és személyiség romboló is. Bánni fogod, ha benne maradsz ebben évekig és nem változik/nem lesz más.
2023. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
100%

Válás.

A gyerekek nem hiszem hogy már kicsik de ha még is akkor is válás. A szüleim 23 év után váltak megcsalás miatt. Persze megviselt minket is mert mondhatni minta házasság volt a faluban de hát ez van. Vagyonmegosztás nem volt mert meg tudtak egyezni. Ha folytatod csak még jobban tönkre teszed magad. Nem éri meg sosem lesz olyan már semmi mint előtte.

2023. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
93%

Kérdés, hogy a feleséged hogy áll a dologhoz.

Ha bánja, szeretne korrigáln istb, akkor van értelme megpróbálni.

Ha nem, akkor nem.


Mindne kapcsolatban vannak törések, hol kisebb, hol nagyobb. De az az ökölszabály, hogy ha két ember egyértelműen folytatni akarja, akkor abból lehet folytatás. Ha már az egiyk fél nem akarja, akkor a másik hiba akarja.


Szóval ha a feleséged nem bánja amit tett, nem akarja folytatni, akkor a kérdésed irreleváns, hisz te akár akarod, akár nem, ennek vége.

ha a feleséged folytatn iakarja, akkor van értelme gondolkodni rajta. Ekkor viszont ne minket kérdezz, hanem magadat. Én a magam részéről folytatni akarnám. Nyilván sok dolgot újra át kell rágni, újra kell építeni stb, de a párkapcsolat mindigis munka volt, anélkül nem megy.

De van aki képtelen túllépni ezen - és az is tök érthető. Nem vaguynk egyformák. Szóval ezt ne a halom unatkozó idegen döntse el helyetted.

2023. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
49 vagyok feleségem 41. Gyönyörű nő és szeretem most is. Gyerekek 20, 18, 16, 14 évesek. Feleségem szakított a szeretőjével békülni akar de csúnya veszekedések voltak és nehezen tudunk normálisan kommunikálni.
2023. febr. 22. 11:05
 6/84 anonim ***** válasza:
62%

Sok perpatvar lesz, mert a feleséged akarja majd az összes gyereket és persze tartásdíjat is követel annak ellenére, hogy ő kufircolt ki.

Ezzel számolj! Minél előbb kezeld le ezt a dolgot.

Házassági szerződés van?

Örök hazugágban élnél?

Szted véletlen kezdett el dolgozni?

2023. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
86%

Ha szereted és te is akarod, és ő is, akkor van remény.

Kezdjetek el randizni. Úgy, mint a legelején. Sok beszélgetés, 0 szex. Még több beszélgetés, idővel talán 1 szex. A legelejéről kell újraépíteni az egészet. De abszolút nem lehetetlen így, hogy kettőből két ember akarja.

2023. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
Dolgozni azért kezdett mert unatkozott. Annak ellenére, hogy évente kétszer nyaraltunk és rendszeresen jártunk színházba, moziba, vacsorázni stb. Nyilván érthető hogy keresett munkát ezzel nem is volt bajom. Egy nőt elcsábítani nem nagy feladat. Elmúlt 40 gondolom megrémült, hogy öregszik.. vagy valami női hormonális hülyeség, de ez akkor lett volna elfogadható ha csak flörtöl és nem fekszik össze vele. De ennek ellenére 20 év egy nagyon hosszú házasság és nem tudom elképzelni az életemet magányosan. De botrányos mennyire fájdalmas és megalázó érzés amit tett.
2023. febr. 22. 11:15
 9/84 anonim ***** válasza:
92%
Nem lennél magányos, gyerekeid vannak és más nő is lehet a láthatáron. Ezt nem tudhatod előre.
2023. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már csak rajtad múlik.

A feleséged jönne vissza, de itt már csak az a kérdés, hogy benned mekkora "törés" keletkezett.

Helyre tudjátok e még állítani a bizalmat ami egy párkapcsolat alapja?

Mert ha te ezek után nem tudsz megbocsátani, nem tudsz többet benne megbízni, akkor csinálhattok bármit, te mindig gyanakodni fogsz rá, még akkor is ha többet nem csalna meg.

Kérdés hogy te akarsz e párterápiára vagy pszichológushoz menni hogy a bizalmat helyre tudjátok állítani, mert eddig úgy néz ki, hogy nektek ez szakember nélkül nem megy?

Vagy mit érzel, mit gondolsz erről az egészről? Képes vagy túllépni a megcsaláson?

Nem a gyerektartáson meg a vagyonmegosztáson kell csak gondolkodni hanem az érzelmi részén is. Képes vagy ezek után a megbocsátásra vagy sem?

Ezeken kellene elgondolkozni, meg azon hogy miért csalt meg a feleséged, hogyan jutottatok el eddig. Ennek a kielemzésére való a szakember.

2023. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!