Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem érem el, nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érem el, nem keres, nem válaszol akkor szakitasnak kell venni?

Figyelt kérdés

Van egy szeretői viszonyunk. Egy ideje érzem, hogy kezd távolodni, de nem mondott semmit.. Nem reagál semmire és nem is keres. Írtam neki mert szerettem volna tisztázni.

Kicsit nehez így lezarni a dolgot.. Nem értem miért nem írta le, hogy ennyi volt. Legalább egy ennyit.


2023. márc. 3. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert sajnos vannak ilyen gerinctelen emberek akik erre sem képesek, és még így talonban is tarthat. Én a helyedben letiltanám mindenhonnan ezek után, hogy még véletlenül se tudjon vissza pofátlankodni.
2023. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy lebukott otthon és most lapít. Nem tud üzenetet küldeni, mert leellenőrzi a párja. De az is lehet hogy már van valaki más helyetted. Sok a lehetséges verzió.

Igen, legalább egy mondatban illene leírnia hogy akkor mi a helyzet.

2023. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd le te, ennyi volt...
2023. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki így sokkal egyszerűbb, nem kell kitennie magát egy kellemetlen beszélgetésnek, nem kell elviselnie a reakciódat. Az meg pont nem érdekli, hogy neked ez így mennyivel rosszabb, ennyit érsz számára.

Ne erőltesd, ha ennyit se volt képes megtenni akkor annyit se ér, mint a cipőd talpára ragadt kutyaszar. Írd le az összes érzésed és gondolatod amit neki címeznél egy levélbe és égesd el.

2023. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy egyáltalán nem érdekled már még annyira se, hogy írjon egy betűt.
2023. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annak kell venni. De nem úgy, hogy később füttyent egyet aztán lihegve alá fekszel.
2023. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább és kész.
2023. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

De lehet tolókocsis..., ezért guruljon;)

2023. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!