Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek valakit el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakit el lehet szeretni vagy elcsábítani egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm, igaz hogy azóta férjhez ment és van két felnőtt gyereke, de mai napig emlegeti, hogy neki X volt élete szerelme és az igazi (férje előtti) akivel el voltak jegyezve, de az aljas legjobb barátnője elszerette tőle és őt vette el.


(Amúgy azt a másikat is elhagyta később két gyerekkel és adóssággal).



És ez már több mint 20 éve volt, most is emlegeti.


Én próbáltam elmagyarázni, hogy ha minden rendben volt kapcsolattal, el voltak jegyezve, de megcsalta és elhagyta, akkor nem ő volt az igazi.

Különben nem hagyta volna el senkiért.


Vagy ha csak megcsalta volna, dobhatta volna is azt a másik csajt mondván hogy ''ennyi volt, vége''.


Mert ilyen is van (nem mintha helyeselném), hogy valaki félrelép, mégis együtt marad a hivatalos párjával.


Mondtam neki azt is, legalább időben kiderült, és rosszabb lett volna, ha úgy csalja meg és hagyja ott, hogy van két kisgyerekük.


Ti mit gondoltok?


Vagy én tévedek?


Igenis el lehet szeretni valakit egy (akár jó) kapcsolatból?


Vagy ott a másik nem szeretett (már) igazán?


Vagy az illető befolyásolható volt?



2023. márc. 5. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt lehet "elszeretni", aki hagyja magát. Az annyit is ér. A szóban forgó pasas csak egy pináról pináról járó pcs. Ha a barátnődnek ilyen az igazi, akkor nincsen minden rendben fejben nála.
2023. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha adott a kölcsönös szimpátia, és a harmadik fél kitartóan nyomul, akkor bárkit el lehet vinni. Ugyanis nincs tökéletes kapcsolat, ahol ne lenne egy szürke hétköznap, vagy egy összezördülés, amikor be tud férkőzni. A harmadiknál pedig mindig ott a két nagy ütőkártya: az újdonság varázsa meg a tiltott gyümölcs édessége.

Ettől függetlenül hülye az ismerősöd. Valószínűleg nem szerelemből házasodott, csak meg akarta mutatni az exnek, hogy ő is kell valakinek. Ezért vergődik még ennyi év után is.

2023. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván csak úgy tudta elszeretni, hogy őt nem szerette a csávó. De ehez ész kell? Újdonság varázsa is MAX egy pár hetes hos dugasig tart.Akit el lehetett szeretni, az jobb is, hogy el lett szeretve
2023. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez két emberen múlik, és ez így is van régóta.
2023. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akit el lehet szeretni, azt nem csak egyszer lehet, azzal nem érdemes hosszú távon tervezni. És az is buta, aki elszereti, hiszen ha ő el tudta szeretni, akkor mi a garancia, hogy más nem tudja majd elszeretni? Ez valahol benne is van a felvetésben.


A legjobbakat kívánom! ;)

2023. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondtam azt is ismerősömnek, ''látod hogy járt legjobb barátnőd aki elszerette vőlegényed, azt is ott hagyta de őt két gyerekkel, neki rosszabb, a karma utolérte.''


De erre azt válaszolta, az sok évvel később történt, ő nem tudta előre hogy vele is ez történik majd, mikor frissen történt ez neki fájt hogy élete szerelme összejött a legjobb barátnőjével.


Mindig a legjobb barátnőt szapulta, hogy ő volt az aljas aki elszerette a szerelmét.


A pasit sose okolta, pedig az is kiderült róla, hogy kapcsolatuk alatt más nőkkel is csalta.


Én is azt gondolom, két emberes dolog, nőismerősömnek is megmondtam, hogy nemcsak a legjobb barátnője volt az aljas, hanem a vőlegénye is.


Mondhatott volna nemet is, vagy egy-két alkalom után ejthette is volna.


Én azt mondom, ha szeretem a másikat, de történik ''botlás''(de inkább az se történjen), akkor is azzal maradok akit szeretek (a másikat elfelejtem), akkor hagyok el valakit egy másikért ha már nem szeretem.


Írta valaki, szerinte bárkit el lehet csábítani, újdonság varázsa, szürke hétköznap.


Akinél gyerek is van, és kötődés is van még másik felé, annál pár hónap míg elmúlik fellángolás.


Nem véletlen, hogy legtöbb nős/kapcsolatban lévő pasi marad nem pedig kilép.

2023. márc. 5. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatért tenni kell, dolgozni kell érte/rajta.


Ide linkelek a témával kapcsolatban egy nagyon érdekes videót. (Az illető barátnő szegény e téren nem túl képzett, ha ennyire az érzelmei vezérlik... :-( )


És íme a videó linkje:


https://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

2023. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előre is bocsánat, lehet lepontozni is, de kapott egy férjet, két gyermeket és ő egy olyan semmirekellő férfi után sír, aki a legjobb barátnőjét k*rogatta a háta mögött és még el is vette. A férje tudja ezt a romantikus történetet és azt, hogy a mai napig ezt a sz*rkupacot siratja? 😀 Marha szánalmas! Minden olyan nőnek és férfinek, aki egy aljas embert sír vissza, pszichiáter kéne!
2023. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Biztos van végtelenül hűséges ember, de kevés. Szerintem az emberek 90%-át bele lehet vinni egy ilyenbe, ha a harmadik fél kellően kitartó és megvan a kölcsönös szimpátia. Ezért sem értem azokat, akik felmentik a harmadik felet, mert szerintük csak a kapcsolatban lévő embereken múlik ez. Gondolj bele, van egy férj, aki a családfenntartás miatt pl. túlórázik, stresszes munkahelye van, családi problémák, stb. Hosszabb távon hogy tudna versenyezni egy mindig ráérő, mindig fitt és kipihent harmadikkal, akinek semmi másra nincs gondja, csak hogy udvaroljon a feleségnek? Sehogy. És 10-ből 9 feleség előbb-utóbb nem tudna ellenállni.
2023. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem akit el lehet szeretni, annak már ki tudja mióta,de hiányérzete van a kapcsolatban és már a motiváció sincs meg benne arra, hogy ezen változtasson -legalábbis nem a párjával. A hiányt egy külső féllel tölti be, aki mindig készen áll és akivel gondtalan lehet. Csak, ahogy korábban írták, még ha sikerül is az elszeretés, mekkora az esély rá, hogy emberünk nem fog újra elcsábulni? Szerintem elég magas.
2023. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!