Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek valakit el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakit el lehet szeretni vagy elcsábítani egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm, igaz hogy azóta férjhez ment és van két felnőtt gyereke, de mai napig emlegeti, hogy neki X volt élete szerelme és az igazi (férje előtti) akivel el voltak jegyezve, de az aljas legjobb barátnője elszerette tőle és őt vette el.


(Amúgy azt a másikat is elhagyta később két gyerekkel és adóssággal).



És ez már több mint 20 éve volt, most is emlegeti.


Én próbáltam elmagyarázni, hogy ha minden rendben volt kapcsolattal, el voltak jegyezve, de megcsalta és elhagyta, akkor nem ő volt az igazi.

Különben nem hagyta volna el senkiért.


Vagy ha csak megcsalta volna, dobhatta volna is azt a másik csajt mondván hogy ''ennyi volt, vége''.


Mert ilyen is van (nem mintha helyeselném), hogy valaki félrelép, mégis együtt marad a hivatalos párjával.


Mondtam neki azt is, legalább időben kiderült, és rosszabb lett volna, ha úgy csalja meg és hagyja ott, hogy van két kisgyerekük.


Ti mit gondoltok?


Vagy én tévedek?


Igenis el lehet szeretni valakit egy (akár jó) kapcsolatból?


Vagy ott a másik nem szeretett (már) igazán?


Vagy az illető befolyásolható volt?



2023. márc. 5. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%
A sértett fel mindig azt fogja mondani, hogy ő mindent is jól csinált. Csak jött a boszorka aki elszerette... Ez jobban hangzik, vagy jobbat tesz a lelkének. Sokkal több embernek kéne járni pshihologushoz, és kis önismereti fejlesztést gyakorolni.
2023. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!