Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már olyanhoz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már olyanhoz aki külsőre nem tetszik mégis van benne valami ami megfogott? Ezt minek neveznétek? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Mikor először találkoztunk egy baráti társaságban cseppet sem gondoltam,hogy pont ő lesz aki megbolondít.


Külsőre kicsit sem jött be,sőt.. még most is ki tudom emelni,hogy mi az ami nem tetszik benne.


Aztán sokat beszélgettük, rettentő humoros,intelligens, rengeteg dologban megtaláltuk a közös hangot. És egyszercsak észrevettem,hogy nagyon vonzódom hozzá. Ha nem ír akkor már én írok neki,ha 1 napig nem beszélünk már feszült leszek.

Még nem történt gyakorlatilag semmi köztünk,de nagyon izgatott vagyok ha a közelében lehetek.


Néhány lopott érintés és már úgy érzem magam,mint egy szerelmes tinilány aki az első együttlétére készül. Egyszóval szexuálisan is vonzódom hozzá.


De ha jobban megnézem még mindig nem érzem,hogy külsőre tetszik. Mégis teljesen rabul ejtett az egész lénye. Ezt minek neveznétek?


Bele merjek vágni így kapcsolatba vagy inkább tereljek a barátzónába?

Nem akarok játszani az ő érzéseivel se.


Köszönöm,ha válaszoltok



2023. jan. 20. 21:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


A testi, szexuális vonzódást nem tudta felülírni az, hogy ő milyen ember.

2023. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

2x vágtam bele így kapcsolatba, egy idő után elkezdtem azt érezni, hogy nem szívesen fogom meg a kezét mások előtt

Valahol cikinek éreztem, hogy vele vagyok, és nem szívesen jelentem meg vele sehol

És nyilván nem is maradt tartós így a kapcsolat..

Biztos van akinek így bejon a dolog, de én még 1xer nem vágnék bele úgy soha, hogy külsőre sem találom vonzónak...

2023. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de nem tudom megmagyarázni.
2023. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

"még most is ki tudom emelni,hogy mi az ami nem tetszik benne"


Így nem. Olyanhoz vonzódtam, akit első látásra semlegesnek éreztem, de nem volt vele gond, normálisan nézett ki, szimplán nem az volt a legelső gondolatom, amikor megláttam, hogy fúúú aztaa de jó pasi.

2023. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Én férfiként voltam így. 3 évig bírtam, de folyamatosan más nőkről álmodoztam. Holott jó fej volt, nem panaszkodhattam rá, de egyszerűen nem tetszett, és ezt nem tudta semmilyen pozitív tulajdonsága sem felülírni.
2023. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Írtad, hogy szexuálisan is vonzódsz hozzá, intellektuálisan is megérint, hogy sok közös kapcsolódási pont van...


Annyi, hogy külsőre nem igazodik az elképzelt eszményképedhez. Nos, elárulom, hogy olyan, aki tökéletesen megfelel, nagyon nem lesz.


Szerintem gondold át jól a dolgot: te el tudnád-e fogadni külsőleg, úgy értem "meg tudnád-e szokni" azt az eltérést, ami az eszményképedtől eltér, vagy annyira bűnronda, hogy kiábrándulsz belőle. Esetleg nem-e arról van szó, hogy attól félsz, hogy jaj, mások mit gondolnának rólatok...

Főleg az utóbbi egy baromi fontos kérdés: mi a fontosabb számodra, az, hogy mások mit gondolnak rólad, vagy az, hogy boldog légy?

2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

6#os nem mások véleménye érdekel, voltunk már több helyen is nyilvánosan. És cseppet sem nevezném bűnrondának sem.

Inkább magamtól félek,hogy mi lesz ha emiatt kiábrándulok.

2023. jan. 20. 21:53
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a szerelem elbolondítja az embert annyira, hogy ezen felülemelkedjen. Vagy ha nem, akkor az nem igazi szerelem, szeretet.
2023. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Nem fog menni, ne eröltesd.
2023. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%
7. Inkább azon gondolkodj el, hogy idővel elmúlik a varázs. Ez tényleg csak idő kérdése. Akkor mit fogsz benne szeretni?
2023. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!