Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megfáradt szeretői viszony....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfáradt szeretői viszony. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk mindketten. 8 hónap után jutottam arra a következtetésre, hogy a kapcsolatunknak nem sok értelme van. Nem tudjuk fenntartani, ritkán tudunk találkozni, most már jobban látjuk a veszélyeket is mint az elején.

Ma akartam szakítani vele, de nem sikerült. Kérte, hogy még beszéljük erről, még ne zárjuk le. Ezzel is összezavart.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Miért olyan nehéz lezarni?


2023. márc. 9. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2023. márc. 9. 15:08
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Majd bedühödik és borít mindent.
2023. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem veszed figyelembe a kérését. Ilyen egyszerű.
2023. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért is az ő igényei szerint kell élned?
2023. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Jól van az megérdemled a sorsod. Majd még is csak szakítani akarsz neki nem tetszik aztán borít mindent.
2023. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy ritkábban látjátok egymást,

csak fokozódik a másik után a vágy nem?

Legalábbis a logika ezt mondatja velem.

lehet már ő se akarja nagyon,de azért nem is akarja végleg offolni.

Kérdés csak a puncid miatt,vagy miattad.

2023. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszerűen nem kell vele többet találkozni és lezártad a kapcsolatot. Ha kérdezi mi a baj, akkor mond azt, hogy rájöttél, hogy nincs tovább értelme folytatni az egészet.
2023. márc. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!