Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem még nem éltem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem még nem éltem ki magam, szükségem van új kalandokra, élményekre, de valószínűleg ilyen rendes hölgyet mint akivel együtt vagyok nem találnék még egyszer, annak ellenére hogy a szex nem a legjobb vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 13:44
1 2 3 4
 1/36 Hans Pötterman ***** válasza:
63%
Shit happens bro
2023. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre szerinted mit lehet válaszolni?

Ha azt írjuk, hogy maradj vele, akkor vele maradsz?

2023. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

"annak ellenére hogy a szex nem a legjobb vele."

Mit értesz ez alatt?

Ez miben nyilvánul meg, lehet ezen változtatni vagy sem?

2023. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem mindenki úgy b@$$za el az életét ahogy akarja.
2023. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts vele, és menj, éld ki magad! Ha neked hiányzik az, hogy vadidegen, hülye nőket megdughass, aztán tovább állj, mert szerinted az sokkal jobb, mint egy olyannal szerelmeskedni, aki okos, kedves, megértő, és pont téged szeret, akkor te agyhalott vagy. Irtózatos kicseszés lenne, ha ezzel a kedves nővel maradnál, és elcsesznéd az életét! Legyen annyi gerinced, hogy lehetőséget adsz neki, hogy találjon magának egy olyan értelmes, kedves férfit, aki pont őt szereti, és aki mellett boldog lehet! Neked bőven elég, ha no name macákat döngethetsz, akik amúgy azt se tudják, ki a franc vagy.
2023. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem még nem éltem ki magam, szükségem van új kalandokra, élményekre"

Szerintem itt ez a valódi indok, a többi csak melléduma. Ha olyan szuper az a nő, meg értékes lenne számodra, akkor azon fáradoznál, hogy lehetne jobb a szexualis életetek, nem azon, hogy kalandozgassál.

2023. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is szakits, de légyszi utána ne könyörögd magad vissza, mert nagyon gáz az:D
2023. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#3

Például nem sminkel, nem igazán szőrtelenít, romlanak a fogai és ennek ugye van némi szaga is, nem szed fogamzásgátlót.

Ezek miatt nem tudom annyira kívánni szexuálisan és nem is tud beteljesedni igazán :(

Finoman már mindre próbáltam utalni, nem sok eredménnyel. Nem tudom hogyan lehetne hatékonyabban, hogy ne sértsem meg.


Viszont végtelenül kedves, rendes, önzetlen hölgy, aki nevet a hülye vicceimen is, már rövid idő után hiányzik és félnék elhagyni azért is, mert nagyon érzékeny, ragaszkodó és félek nagyon nehezen viselné, szóval teljes dilemma, nem tudom mit csináljak :(

2023. márc. 26. 14:36
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, mert ha megcsalod az sokkal jobban fog neki fájni.
2023. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Tehát összegezve, akkor belsőre megfelel, de külsőre nem.


"Például nem sminkel, nem igazán szőrtelenít, romlanak a fogai és ennek ugye van némi szaga is, nem szed fogamzásgátlót."

Fogorvoshoz nem mer elmenni, vagy pedig pénzügyileg nem tudja megoldani?

A nem szőrtelenít dolgot jelezted felé? Őt nem zavarja?

Nem szed fogamzásgátló dolog pedig érthető. Akinek van némi esze, az nem is fog szedni. Ott az óvszer tökéletesen megfelel a célra.

2023. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!