Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem még nem éltem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem még nem éltem ki magam, szükségem van új kalandokra, élményekre, de valószínűleg ilyen rendes hölgyet mint akivel együtt vagyok nem találnék még egyszer, annak ellenére hogy a szex nem a legjobb vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 13:44
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#10

Igen mondhatjuk hogy belsőre Etalon azok közül akikkel eddig találkoztam.

De ennek a néhány dolognak a hiánya rendszeresen azt eredményezi hogy olyan csajokról ábrándozom, akikkel tudom hogy más problémák lennének.


Fogorvoshoz elsősorban nem mer.

Szőrtelenítésre finoman utaltam és szökőévben meg is teszi, sőt ilyenkor direkt meg is dícsérem hogy milyen szexi így!

De azután hosszú hónapokig megint nem. Pedig még én is rendszeresen megteszem ahol kell férfiként.


Nem akarom természetesen mérgezni, de nagyon nem olyan gumival, mivel van tapasztalatom így is úgy is.

2023. márc. 26. 15:03
 12/36 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, nem vagy szerelmes belé, csak azért vagy vele, mert jó hozzád. Annak meg nincs értelme. Szerinted terhesség után hogy fog kinezni? Lehet jól, de lehet striás lesz és nem adja le a kilókat. Egyáltalán ha most nem tetszik, hogy nem szőrtelenít, vagy nem akar fogamzásgátlót használni, akkor mi lesz később?

Valahol érthető, hogy nem smakkol a külseje, mert na szőrteleníteni "illene" de ha ő a természetesség híve miért változzon meg miattad?

Szakíts és jöjj össze olyan nőkkel, akik neked megfelelnek, lehet ratalalsz olyanra, aki kívül belül passzol hozzád.

2023. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%

"Nem akarom természetesen mérgezni, de nagyon nem olyan gumival, mivel van tapasztalatom így is úgy is."

Figyelj keress mást.

Te nem szereted őt, csak be vagy sz*rva, hogy nem fogsz találni még egy ilyen lányt, aki belsőre tetszik.

A saját kényelmed tartod szem előtt. "Gumival nem nagyon nem olyan". Szánalmas ez a hozzáállás.

Hát akkor barátom lehet mást keresni. Igaza van, hogy nem szed gyógyszert, mert hosszútávon súlyos következményei lehetnek. De hát kit érdekel, csak az fontos, hogy neked minél jobb legyen, jobban tudjál üríteni.

2023. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%

"Nem akarom természetesen mérgezni, de nagyon nem olyan gumival, mivel van tapasztalatom így is úgy is."


Ha nem akarod, akkor miért akarod hogy fogamzásgátlót szedjen??

Nézz már utána te hímr.banc a mellékhatásainak, mert nem vagy vele igazán tisztában!

2023. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Kicsit erős ez a stílus nem gondolod? Semmit sem tudsz rólam.

Amúgy meg elvileg léteznek már alacsony hormontartalmú tabletták, spirál stb is, amiért te nem hallottál róla.

2023. márc. 26. 16:42
 16/36 anonim ***** válasza:
86%

"Amúgy meg elvileg léteznek már alacsony hormontartalmú tabletták, spirál stb is, amiért te nem hallottál róla."

Nem neked kell szedni.

Semmi jogod nincs ilyet kérni. A saját testedbe azt viszel be, amit te akarsz, de a más testéhez semmi közöd.

2023. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nem te tennéd tönkre a tested a tabival, vagy a spirállal, ha ennyire zavar a gumi, akkor miért nem mész el a dokihoz te vazektómiára, hm? ^^
2023. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
76%

"Amúgy meg elvileg léteznek már alacsony hormontartalmú tabletták, spirál stb is, amiért te nem hallottál róla."


Ezzel az "amúgy elvileg.."-gel aztán nagyon járatosnak tűnsz a témában :D

Sokan azokra azt mondják, hogy rosszabbak.

Ott van előtted az internet ribi, vedd már a fáradtságot, hogy utána nézz milyen testi és lelki fájdalmakba akarod belevonszolni ezt a szerencsétlen nőt.

Szerinted egy olyan gyógyszer, amit napi szinten kell szedni, és több száz fájdalmas mellékhatása van, több ezer nő halt már bele, akkor azt annyira ajánlott szedni?? Felfogod mire akarod őt rávenni??

2023. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
79%

"Kicsit erős ez a stílus nem gondolod? Semmit sem tudsz rólam."


Miért kellene bármit is tudni rólad? :D miért számít az itt?

Ha mondjuk, évente több milliót adományozol állatmenhelyeknek, akkor nyugodt szívvel mérgezheted, teheted tönkre a barátnőd hormonháztartását? :D

Vagy akár ölheted meg, mert a legidiótább is tisztába van vele, hogy nagy eséllyel meg lehet halni a mellékhatásaitól:))

Szerencsétlen, gondolkoztak már mivé rángatnád bele.

2023. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
De hát szegénynek nagyon nem jó gumiba, ezért a párja szedjen olyan gyógyszert, amitől majd libidója sem lesz.
2023. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!