Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb ha abbahagyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha abbahagyom?

Figyelt kérdés

Parkapcsolathoz nem volt szerencsém utóbbi baratom megcsalt, átvert.

Arra a következtetésre jutottam, hogy feladom valami hiba kell legyen bennem ha a volt baratom nem lett belem szerelmes es másokhoz jart

Kifogásolta h nem vagyok eleg kezdeményező. Azon is változtattam. Megis megcsalt

Talan jobb feladni ?

Nem valasztottam túl jó pasit, aki mindenkinek kell, hanem ellenkezőleg, csóró volt de ez sem volt garancia semmire , jokepu sem volt es meg ez is megcsalt


2023. márc. 28. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Kivel csalt meg, ha nem volt se jóképű, se gazdag? Milyen fajta nővel úgy értem.
2023. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hagyd inkább.
2023. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan egy pasi miatt feladod? Attól hogy kifogtal egy ilyet, meg nem jelenti azt hogy az összes többi is ilyen.


Az meg hogy nem néz ki olyan jól es csóró, az semmit se jelent, csak a begyepesedett incelek hiszik hogy ez a minden. Sőt egyre gyakoribb hogy a pasik- pontosabban him nemű lények- keresnek nőt azert hogy aztan élősködjenek rajta, mert dolgozni minek.


A hűség nem külső kérdése

2023. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

3


Csak a begyöpösödött feministák hiszik azt, hogy a férfiak egre inkább élősködni akarnak a nőkön.

2023. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

4

Ez nekem sajnos tapasztalat. Es itt is irtak többen is hasonlót

2023. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hülyék keresését? Igen. Olyan férfit keress magad mellé, aki anyagilag stabil lábakon áll és külsőre is vonzó számodra. Persze előbbi azért nagyban függ attól, hogy hány éves vagy.
2023. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább válaszd meg jobban, hogy kivel állsz szóba.
2023. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
6. Peeeerszeee és az ilyen férfiaknál szerinted nincs tízszeres túljelentkezés nőkből? De. Nyilván a legtöbb ilyen ezért nem is áll meg egy nőnél, hiszen folyamatosan ott van az életükben, hogy egy csomó nőnek tetszenek. Ismerkedéskor szex előtt meg soknál nem derül ki, hogy nem lehet vele monogám kapcsolatot kialakítani.
2023. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose gondold azt, hogy akinek keves lehetoseg volt az huseges is. A huseg ott kezdodik, hogy vannak lehetosegei, de o nemet mond ra. Ilyen "kiprobalt" embert meg hamarabb talalsz ott, ahol rendben vannak a dolgok.
2023. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A hűség a jellem próbája.
2023. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!