Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben jobb ha abbahagyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben jobb ha abbahagyom az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy férfival, és bevallotta, hogy van egy öccse, aki értelmileg fogyatékos.
2021. ápr. 30. 12:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
És?
2021. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha komolyra fordulna a kapcsolatunk akkor hogy terveznénk gyereket?
2021. ápr. 30. 12:43
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jobb. A férfi érdekében.
2021. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a problémát.

Mi köze van az öccsének a leendő gyereketekhez?

2021. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Félnék hogy a gyerekünk is beteg lenne, már még csak kétszer randiztunk, de erre már gondoltam.
2021. ápr. 30. 12:47
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem egészen látom az összefüggést. A szellemisérülés nem feltétlen, sőt szerintem az esetek többségében nem genetikai jellegű. Lehet születés utáni trauma is pl agyvérzés esetén, de, ha nem ilyen jellegű, akkor is sok minden közrejátszik, mikor egy gyermek sérülten születik, főleg, hogy a pár láthatóan tudott egészséges gyermeket is nemzeni.

Ettől függetlenül a te dolgod, de nem ezen fog múlni, hogy sérült gyermeket hozol a világra, vagy sem.

2021. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
#2 Nézd, a sógoromnak van egy szellemi fogyatékos nővére, aztán a nővéremmel lett három gyerekük, akik már huszonpár évesek, és okos, intelligens, diplomás mind a három. Tudni kéne, hogy pontosan mi baja az öccsnek, és az öröklődő-e. Egyébként hármas megmondta a tutit, tedd meg neki azt a szivességet, hogy elengeded.
2021. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A testvére 18 éves, én 21, ő pedig 23.
2021. ápr. 30. 12:50
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Pokolian fiatalok vagytok, ebből úgysem lesz családalapítás.

De ha komolyan érdekel, akkor tudd meg, hogy hivatalosan mi baja a tesónak, és menj el egy genetikai tanácsadóhoz!

2021. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Óvodában dolgozom. A legtöbb sni-s gyermek családja és testvérei egészségesek. Van, ahol az ikrek közül az egyik auti a másik teljesen normális fejlődésű, kifejezetten éleseszű gyerek, a bátyjuk is átlagos kis srác.
2021. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!