Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb adtátok az igényeiteket, párkeresés terén? Most már olyannal is szóbaállnátok, akivel azelőtt soha? Gondolom hogy kevesebb a merítési lehetőség.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 19:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
13%

Nekem apárom régebben egy gazdag vállalkozó volt.

Lett két gyerekünk, majd elhagyott egy fiatal nőért aki fitneszbe is járt.

Sajnos olyanok között kellett keresgélnem akiket régen még meg sem néztem.

De nem adtam magam könnyen, aki meghódított,idézőjelben,neki sok randin vezetett az ágyamba az út.

De legalább megbecsül.

10 randi után feküdtem le vele, de akkor már fülig szerelmes volt, meg tepert mint egy pincsikutya.

most meg a párom, hűen neveli a két gyereket is.

Még néha a kis fizujából nekem is ad pénzt, ezért tisztelem és becsülöm.

2022. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem adtam lejjebb. Sőt a gyerekeim miatt magasabbak lettek az igényeim. Ugyanis inkább vagyok velük egyedül, minthogy egy megalkuvó kapcsolatban. Ezért vagyok már évek óta egyedül, mert többre tartom magam, mint a nálam pusztán csak szexkapcsolatra bepróbálkozó férfiak.
2022. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Ezt akartam írni, amit a 2-es válaszoló.
2022. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Kit érdekel, hogy kevesebb a "merítés", nem húsz pasit akartam, csak egy normálisat.

Nálam inkább nőttek az igények. Egyrészt nem akartam ugyanabba a hibába esni. Másrészt hosszú távon nagyon fontos, hogy áll a gyerekekhez. Így lehet, hogy tízből kilenc helyből kiesett, de inkább vagyok szingli anyuka, mint hogy egy eleve halálra ítélt kapcsolatra időt pazaroljak.

2022. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ami régen sem volt vonzó, most sem az. Mindenáron bárki nem kell az életembe. Inkább egyedül, mint egy olyannal legyek, aki nekem sosem lesz megfelelő.
2022. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Off, de ez az egy pontos első válaszoló mi a tökömért irogat mindenhová meséket? Ez mire jó?
2022. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Hellmano ***** válasza:
11%
Max. magtalan férfinak kell olyan nő, akinek van gyereke, főleg több is... úgy beszélnek az egyedül álló anyák, mintha válogathatnának, örüljenek ha találnak férfit, aki elfogadja más gyerekét. Szerintem nem az igényeik magasak, hanem tisztában vannak a helyzetükkel, hogy innen már szinte lehetetlen férfit találni, ezért beletörődnek egy idő után és ráfogják, hogy "még magasabbra tettem a lécet" meg hasonló önámító szövegek mögé bújnak az igazság elöl.
2022. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
#7: te csak rosszindulatú vagy simán :D Ismerettségi körömben rengeteg nőnek új párja, férje van gyerekekkel. Több esetben a férfinek egyáltalán nem volt gyereke és közösen is vállaltak, más esetekben mindkettőjüknek volt és közös is lett, illetve több esetben nem lett közös, mert már 40-50 felett jöttek össze.
2022. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
1-es jó undorító ribizli vagy.
2022. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Hellmano ***** válasza:
16%
#8 nem vagyok rosszindulatú csak a tényeket írtam. Az okés, hogy 50 felé már mehet a téma, mert addigra már nagyok a gyerekek meg a férfi egyed se akar másik gyereket stb. Ez igaz én arra írtam, amikor fiatalon ott van 2 kisgyerek az anyuka mellett és ő persze várná a fehér lovon lévő herceget...
2022. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!