Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hölgy, akivel ismerkedem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgy, akivel ismerkedem, megcsalta a házassága utolsó hónapjaiban a férjét. Elmondása szerint már nem szerették egymást, viszont ezek a félrelépések azelőtt történtek, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Bíznátok benne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már az első randinkon elmondta nekem, hogy félrelépett a házasságuk utolsó hónapjaiban, mondván, hogy már csak lakótársakként éltek egy házban a férjével. Azóta külön is költözött, most egyedül él. Nekem az nem szimpatikus ebben, hogy már azelőtt rendszeresen összejárt mással, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Azt mondta, hogy megbánta ezt, hibázott és először szakítani kellett volna a férjével, mielőtt mással elkezd keverni.

Mégis attól félek, ha összejövök vele és a mi kapcsolatunkban is lesznek hullámvölgyek, akkor engem is meg fog csalni. Szerintetek jogos a félelmem? Ennek ellenére összejönnétek vele?



2023. ápr. 14. 20:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
10+ A készbe mindenki szeret bele ülni, csak hamar ki is esik belőle, ha nem ő késztette, és nem ő építette fel.
2023. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Benne van a pakliban, hogy veled is megteszi. Ahogy annál is, aki még sosem csalt meg senkit. De én bevállalnám a kockázatot.
2023. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
Én nem ismerkednék vele tovább.
2023. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezö, ha ennyire parázol, akkor inkább vonulj kolostorba. Senki nem tudhatja, mi lesz 3 év múlva. Ha megcsal, akkor az nem azért lesz, mert az elözöt is megcsalta, hanem azért, mert nem tudod neki azt nyújtani, amire szüksége van.

Mit vársz még töle azon kívül, hogy nem titkolta el elöled a megcsalást, hogy fogadkozott, ígérgetett, hogy megbánást tanúsított??? Ez mind azt mutatja, hogy nagyra értékel, hogy veled képzeli el a jövöjét.

Én biztos nem fogadkoztam volna neked, én azt gondolnám, hogy ez az életem, ez a múltam, a hátterem, ha nem tudod elfogadni, akkor szevasz.

Keress inkább egy erkölcsös finom hölgyet, aki a farkadhoz is csak szalvétával nyúl majd.

Bocs a stílusért, nem akartalak megbántani, de csak fogom a fejem.

2023. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Tofika2 ***** válasza:
60%
Anyukám ugyanígy jött össze nevelő apámmal, a mai napig szenvednek mind a ketten, mert nevelőapám folyton csalja, de ő sem (nevelőapám) boldog. Hát igen, amin nincs Isten áldása, mert gonosz úton szerezte meg valaki, abból csak szenvedés lesz. Pedig az első pár évben jól megvoltak, csak hát, előjöttek az igazi tulajdonságaik.
2023. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez hulyeyeg. Egy kapcsolatnak nem attol lesz vege hogy kimondjuk es jon a birosagi papir. Barki, aki benne van, mar tudnia kell hogy mar vege: nincs szex, egyszavas semleges hangu valaszok, mindenen osszeveszes, nem jarni haza, kozos programbol kivonodas...stb. neha a test bolcsebb es elorebb jar, a lelek es a szavak meg szivoznak a tarsadalmi elvarasokkal
2023. ápr. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
Igen merev hozzaallas, hogy aki egyszer ilyen, az mindig is ilyen marad. Pl: En kersztlanyommal nagyon megengedo, baratkozos voltam. Szinte atvaltottam gyerek üzem módra. Aztán rajottem, ez nem jó. Nem tekint felnőttnek, lányomhoz már egész maskent viszonyultam. -Ismerősöm egyszer csalt. Azóta sohatobbet. Éppen a tapasztalás dobbentette rá, hogy ez neki nem pálya. Szóval nem szabad így hozzáállnod, hogy őt megcsalta, akkor aztán téged is megfog biztosan. Te egy másik ember vagy, más személyiséggel.
2023. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elég korrekt tőle, hogy már az első randin elmondta. Talán tanult a hibájából, de ez nyilván nem 100 százalék. Viszont egy olyan is megcsalhat, aki mást még nem csalt meg, tehát ez minden téren lutri.
2023. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
16-os jól mondja. Nem a bírósági végzés fogja meghatározni a kapcsolat végét. A kapcsolatnak vége lesz akkor is ha a két fél nem mondja ki, akik élethazugságban szeretnek élni, ők szoktak ilyen házasságokban 10 éveket eltölteni. A nő még annak is vállalta a kockázatát, hogy te elfordulsz tőle, egyenes. Én örülnék, hogy ennyire őszinte.
2023. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
Az őszintesége jelzi hogy nála ez nem normális és elfogadható dolog, különben elhallgatta volna. Tisztel annyira hogy ezt is megosztja veled, mit szeretnél még mit csináljon hogy elhidd neki: komolyan tervez vele. Veled. Mindenki más kizárva.
2023. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!