Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hölgy, akivel ismerkedem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgy, akivel ismerkedem, megcsalta a házassága utolsó hónapjaiban a férjét. Elmondása szerint már nem szerették egymást, viszont ezek a félrelépések azelőtt történtek, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Bíznátok benne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már az első randinkon elmondta nekem, hogy félrelépett a házasságuk utolsó hónapjaiban, mondván, hogy már csak lakótársakként éltek egy házban a férjével. Azóta külön is költözött, most egyedül él. Nekem az nem szimpatikus ebben, hogy már azelőtt rendszeresen összejárt mással, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Azt mondta, hogy megbánta ezt, hibázott és először szakítani kellett volna a férjével, mielőtt mással elkezd keverni.

Mégis attól félek, ha összejövök vele és a mi kapcsolatunkban is lesznek hullámvölgyek, akkor engem is meg fog csalni. Szerintetek jogos a félelmem? Ennek ellenére összejönnétek vele?



2023. ápr. 14. 20:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét, kezd megfogalmazódni bennem a döntés.


#10

"Mindenkinél van jobb, és mindenkinek jön a kisértés csak az a nem mindegy mennyit tettél bele a kapcsolatban, mennyire tudtad jól (valóban jól és pótólhatatlanul) szeretni a másik embert."


#14

"Ha megcsal, akkor az nem azért lesz, mert az elözöt is megcsalta, hanem azért, mert nem tudod neki azt nyújtani, amire szüksége van."


Mindkettőtöknek szól, hogy akkor ezek szerint az tök normális, hogy megcsal, ha nem tudom neki azt nyújtani, amire szüksége van? Ez jelenti a korrektséget?



#16

"Egy kapcsolatnak nem attol lesz vege hogy kimondjuk es jon a birosagi papir."


Nem, de azért nem az a korrekt, akármennyire is utálja a másikat, hogy legalább a 10 év házasságra való tekintettel előbb megmondja neki, hogy vége, mielőtt elkezd mással keverni?

Update: a férje nem is tudja, hogy csalta az utolsó hónapokban.

2023. ápr. 16. 10:29
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
21-es, itt most nem azt véleményeztem, hogy korrekt-e vagy sem a megcsalás (nyilván nem). De ezt nem lehet így kijelenteni, hogy azért fog téged is megcsalni, mert ő ilyen. Nekem is voltak olyan rossz tulajdonságaim korábban, aminek mára, 10 évvel később a szöges ellentéte lettem. Mert tanultam belőle, fejlődtem. Az ember változik. Nem csak külsőleg, hanem belsőleg is. De ha neked ez nem fér bele, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. De arra nincs garancia, hogy a következő jónak kinéző hölgy is ilyen őszinte lesz veled. 14-es voltam.
2023. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Aki annyira nem tiszteli a másikat hogy képes megtenni attól senki ne várjon jót. Mindegy ki jön ha majd ő se felel meg könnyedén megteszi. Bevallotta? És honnan tudod hogy a teljes igazságot vagy csak egy részét? Őszintének tünik egy botlást bevallani de mivan ha ez csak egy a sok közül. Ha a hőnszerettett férj akihez hozzáment ezt érdemelte akkor mit érdemel az akivel csak együtt van. Hogy volt képe a háta mögött ezt tenni? Utolsó aljas dolog a szemembe nem ember nem nő nem feleség az ilyen. Én is nő vagyok engem tetleg bántott a férjem de soha nem tettem volna ilyet. Elmentem elváltam aztán jóval utána kezdtem uj életet.
2023. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%
"A hölgy akivel ismerkedtem"... A HÖLGY onnan kezdődik hogy ilyen megsem fordul a fejében. A HÖLGY tiszteli a férjét párját, és ugy bánik vele ahogyan viszont elvárja. A HÖLGY ilyen hibát nem követ el hanem annak rendje módja szerint kilép a kapcsolatból mielőtt újba kezd. A problémákat megoldja megbeszéli és nem ilyne megoldást választ.
2023. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki véleményét, tanácsát és hogy időt szánt rám! Ment a like mindenkinek!


Azóta elmesélt egy újabb dolgot: decemberben szexchatelt egy másik férfival, akivel azóta még tartja a kapcsolatot, de elmondása szerint bár többször is találkoztak, sosem volt köztük fizikailag semmi és az a dolog is csak egyszeri volt, nem tekint rá férfiként.

Viszont tegnap megkérdezte tőlem, hogy engem zavarna-e, ha találkoznának? Ugyanis ez a valaki most elhívta egy újabb találkozóra.

Mi a véleményetek?

2023. ápr. 17. 11:09
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Na itt fejezném be vele azonnal.
2023. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt az ideje befejezni vele. Ez egy újabb szitu volt, ami csak segített a mérleg nyelvét ide vagy oda billenteni.

Ha én valakivel komolyan ismerkedek, akkor nincs más a képben, mert akkor arra az egyre fókuszálok.

A másik meg, hogy ilyen szex chates dolgokat nem mesélgetek senkinek, mert nem tartozik senkire. Ez olyan, mintha azt mesélné, hogy mit csinált az ágyban az exével. Ez egyszerűen csak két emberre tartozik.

2023. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Azonnali tiltás, telefonszámot,face-t, bárhol ahol látod. És menekülj. Majd amikor kikurválkodta magát lesz belőle egy aranyásó mert rájön hogy elpocsékolta az életét és nincs semmi amit felmutathat, akkor már mindegy lesz neki kivel csak pénze legyen a faszinak, eltudja mondani hogy családja van és a párja mennyire megad neki mindent. Láttam rá példát, hidd el ebből jól nem jössz ki azonnal szakits meg vele minden kapcsolatot.
2023. ápr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem bíznék, aki "megcsalós", az az is marad. Vagyis gerinctelen és még pofátlan is
2023. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26-nál a pont.
2023. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!