Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek szerint tényleg nem igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg nem igaz az hogy szeret?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve együtt leszünk a barátommal. Én nagyon szeretem őt, és eddig úgy éreztem, hogy ő is engem. Azt tudtam róla hogy lányokkal szívesebben barátkozik, de ezt el is fogadtam, mivel én meg fiúkkal jövök ki jobban. Azonban volt egy lány barátja, aki néha nyáron is leutazott hozzá, annyira nem tetszett az ötlet, de bizonygatta hogy csak barát, illetve hogy a csajnak is van egy többéves párkapcsolata, szóval esélytelen hogy rányomuljon. Én naivan hittem is neki. Egyébként különböző városban dolgozunk, és ő 2 napot ott alszik mindig. Viszont egy közeli barátnőm is abban a városban dolgozik, és munkahely által megismerte a barátom "legjobb barátnőjét". A csaj összehaverkodott a barátnőmmel és mesélt dolgokat. Az elmondása szerint többször lefeküdtek a barátommal a hátam mögött a csajnál, és ezek után az alkalmak után mindig együtt aludtak, jártak randizgatni amíg mi külön városban voltunk, sőt a barátnőm egyszer csókolózni is látta őket az egyik bevásárlóközpontban. Legjobban az fájt hogy én semmit nem sejtettem, túl jóhiszemű voltam. Ahogy hazaértem, egyből számonkértem a barátomat hogy igaz-e. (Egyébként gyanús volt, mert ezzel a csajjal az úzeneteit mindig némította meg törölgette). Azt mondta hogy csak egyszer történt meg köztük a dolog, de nyilvánvalóan hazudott mert teljesen belepirult az egészbe, ideges lett. Akkor elmentem tőle, hazaköltöztem, azóta próbálja bizonygatni, hogy lehet hogy kipróbálta a csajjal, de engem szeret, és nem hagyna el érte. Sajnos ezek után nem tudok bízni a szeretetében. A magyarázkodás közben el is szólta magát amiből kiderült hogy 1 éve folytatott viszonyt a lánnyal.

Mi lehet az oka hogy félrelépett?

Itthon elég harmonikusan működtünk minden téren



2023. ápr. 15. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy szeretett, de nem úgy, ahogy kellett volna. Fel a fejjel!
2023. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenek. Ösztönszint viszi őket. Nem kell okokat keresni.
2023. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem szeretett úgy ahogy kellett volna.. szimplán saját magát és a vágyait jobban szerette. Ettől csak jobbat találhatsz ez után, gondolj erre.
2023. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ne magadban keresd a hibát. Nyilván nehéz most, de inkább örülj, hogy megszabadultál ettől a szemétládától!
2023. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetbe vagyok, na jó, nem egészen, mert engem elhagyott érte végül a párom. Neked azt javaslom, hagyd. Ez nem fér bele egy párkapcsolatba. Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled.
2023. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a csillagokat is lebeszélné most az égről, csak hogy megtartson, mint biztos szex forrás. Aki 1 éven át csal az nem szeret, minél hamarabb lépsz tovább, annál hamarabb leszel rajta túl.

Kitartást!

2023. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

xDD Fuh de jó hogy nekem csak normális kapcsolatom volt, nem értem miért vagytok oda az ilyen megbízhatalan férfiakért :D

De magatoknak főzitek a levest.

2023. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Persze, elso ranezesre lehet tudni az emberekrol, hogy milyenek valojaban. Elarulom: nem. Sot, meg evek alatt sem lehet. Amig pedig nem eltel at ilyet egy kapcsolatban (legyen is igy!), nem fogod tudni ezt megerteni. Azoknak a noknek, akik ezen atmentek pedig erre az aldozathibaztatasra egyatalan nincs szukseguk. Az onbizalmuk es az onbecsulesuk igy is a beka segge alatt lehet, nem kell.
2023. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Jah ne is keressék magukban a hibát :/ :D

Dehogy nem. Ez az áldozathibáztatás nem arról szól, hogy ők a hibásak. Hanem arról, hogy jobban körültekintőek is lehetnének. Tanulni kell a hibákból. Ha sok a titka a srácnak, gyanús, akkor valószínűleg vaj van a füle mögött. Nem kell atomfizikusnak lenni.

Amúgy meg Trust, but verify! Ez a kulcsa a kapcsolatnak.

2023. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
9 de okos vagy 😄
2023. ápr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!