Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi masszőr vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el masszőrként dolgozni és már az első nap szembesültem vele, hogy rengeteg nő (párkapcsolatban vagy házasságban élő) nem csak masszázst szeretne...


Sokan csak egy szexi tangában fekszenek le, de vannak, akik teljesen meztelenül és hát a testbeszédükből, mondandójukból, apró elszólásokból is elég egyértelmű, hogy mit szeretnének.


Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket.


Ez általában az érettebb nőkre, 40 felett igaz, legutóbb konkrétan a hölgy halkan nyögdécselt, pedig csak a combját masszíroztam...


A gondom, hogy legszívesebben nem ellenkeznék elképesztően nehéz ilyenkor ellenállni. Végülis ez csak munka nem? Amit a kiens kér azt meg kellene tenni?


Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt. Viszont amikor minden nap van 2-3 ilyen "véletlenül nagyon szexi" ruciban jövök masszázsra, félreérthetetlen jelzéseket adok, kitolom a popsit, stb. nők, akkor az ember elgondolkozik.


A munkahelyváltás nem opció most, ezzel tudok akkor és amennyit dolgozni, pár évig muszaj ezt csinálnom.


Egyébként van másik férfi masszőr ismerősöm és róla pl tudom, hogy kb. minden harmadik, negyedik nő csak a szex, erotika miatt megy masszázsra. Ez ennyire elfogadott lenne?


Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?

31 F


2023. ápr. 22. 10:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem férfiakat masszírozol akkor? Miért nem végzel el más tanfolyamot?

Mely szeretet oké, az is, hogy feláll a cerka, de olyan nőkre, akiknek mindegy kb. ki húzza meg őket?

Miért nem ajánlod fel, hogy nyitott kapcsolatban legyetek, vagy akkor ha nem kívánod (úgy/már) a feleséged, akkor miért nem válsz el? 31 éves vagy, 45 évesen is elválnak emberek. Ki akarod magad élni, rendben van, de akkor ne légy féreg, hogy hazamész miután másban csoszogtál, a feleség vár haza kajával, gyerekprojekt lóg a levegőben és lefekszel vele is, jó? Nincs gyerek, ezerszer könnyebb most szétmenni, mint hogy jelen van.

2023. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, semmi ne mtörtént, de még csak 3 hónapja csinálom és félek mi lesz később.
2023. ápr. 22. 10:33
 13/69 anonim ***** válasza:
51%
Most írtam, hogy mit csinálj!!!
2023. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
A nyitott kapcsolat nem játszik és én se akarom ezt. Én nem akarok félrelépni de ha az ember minden nap ezt tapasztalja, akkor még a legkeményebb ellenállás is csökken egy idő után. Az ösztönök, biológia az sajnos teljesen független a párkapcsolattól. Valszeg más munkát kell néznem, de az is hónapok, év, mire kitanulok valamit addig meg kihuzom valahogy..
2023. ápr. 22. 10:38
 15/69 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem meg minden második nő többet akar. Nézz szét, mennyi kielégítetlen nő van mindenhol.

Süt belőlük a szexre való igény,mindegy hány éves. Rámásznak a szerelőkre, futárokra,de lehet még a végrehajtókra is.

2023. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
85%

Bakker en is nyögök ha massziroznak de nem attol mert nedvesednék. Hu mekkora hülye vagy.

Próbálkozz be az egyiknél akkora sallert fog adni mint egy ház.

2023. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
88%

Mondj fel, mert megfogod csalni. Maradj otthon és végezz homeoffice munkát, vagy rögtön más tanfolyamra menj.

Aki kifogásokat keress, mint az, hogy a nők direkt mennek masszíroztatni, hogy b@sz@nak az nem fog bírni magával. Ha egy csöppnyi tisztelet van benned a feleség irányában, akkor vagy felmondasz hétfőn, vagy elválsz minél hamarabb!

2023. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
16#, ne haragudj, de el tudom dönteni, hogy ki az aki a fájdalomtól nyög, erotikus felhangja van az egésznek, miközben kitolja a popsiját, sóhajtozik, alkartámaszba jön rámnéz és próbál szemezni... KA nyögés csak egy példa, kaptam már elég félreérthetetlen ajánlatot házas nőktől.
2023. ápr. 22. 10:42
 19/69 A kérdező kommentje:
Fel fogok mondani, de ez nem kifogás, hanem ez történik. Ha kifogás lenne már megcsaltam volna máskor telejsen fuggetlen a munkatol, amikor alkalmam volt rá.
2023. ápr. 22. 10:43
 20/69 anonim ***** válasza:
77%
Nem fájdalomtol nyögnek idiota.
2023. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!