Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi masszőr vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el masszőrként dolgozni és már az első nap szembesültem vele, hogy rengeteg nő (párkapcsolatban vagy házasságban élő) nem csak masszázst szeretne...


Sokan csak egy szexi tangában fekszenek le, de vannak, akik teljesen meztelenül és hát a testbeszédükből, mondandójukból, apró elszólásokból is elég egyértelmű, hogy mit szeretnének.


Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket.


Ez általában az érettebb nőkre, 40 felett igaz, legutóbb konkrétan a hölgy halkan nyögdécselt, pedig csak a combját masszíroztam...


A gondom, hogy legszívesebben nem ellenkeznék elképesztően nehéz ilyenkor ellenállni. Végülis ez csak munka nem? Amit a kiens kér azt meg kellene tenni?


Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt. Viszont amikor minden nap van 2-3 ilyen "véletlenül nagyon szexi" ruciban jövök masszázsra, félreérthetetlen jelzéseket adok, kitolom a popsit, stb. nők, akkor az ember elgondolkozik.


A munkahelyváltás nem opció most, ezzel tudok akkor és amennyit dolgozni, pár évig muszaj ezt csinálnom.


Egyébként van másik férfi masszőr ismerősöm és róla pl tudom, hogy kb. minden harmadik, negyedik nő csak a szex, erotika miatt megy masszázsra. Ez ennyire elfogadott lenne?


Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?

31 F


2023. ápr. 22. 10:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
És mit válaszoltál neki a képre?
2023. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nehezen felfogható, miért értetlenkedik itt a válaszolók 98%-a, mintha mindenki gyp-s lenne, na mindegy...


Egyébként számomra is meglepő, hogy ennyien nyomulnak, de én azt is simán el tudom képzelni, hogy egyszer volt ezen a helyen valamelyiknek kalandja, aztán a baráti körükben egymás közt elterjedt a pletyi, hogy itt többet is lehet kapni, mint masszázs, és odaszokott az összes kiéhezett liba. Ha ez egy masszázsstúdió, én simán el tudom képzelni, hogy korábban egy csomó ilyen "melót" bevállaló masszőr dolgozott ott, és tényleg híre kelt a dolognak. Aztán idővel feldúsultak ott a ledérebb nők.


Hogy mit tehetsz? i) Megmondod a munkaadódnak, hogy csak férfiakat vállalsz. ii) Kiírod az ajtódra, hogy "Házas vagyok" (bár ez a mai gátlástalanságokat alapul véve, nem biztos, hogy elég lenne...) iii) Felmondasz, és elhúzol onnan a rákba.


Én a házasságod védelme érdekében ezt nagyon gyorsan rövidre vágnám, mert férfiként tényleg nehéz folyamatosan kiállni ezeket a kísértéseket.


/F

2023. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
91%

"Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt."

Perszepersze.

De azért megkérdezem, hogy:

"Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?"

És még a koromat is kiírom, hogy mindent tudjatok rólam, ti kacér nők (írhattok ám privátot is masszőr bácsinak, grrrr):

31 F


Tedd már ki a masszőr okleveledet, öcsém, szerintem életedben nem voltál masszőr, csak képzelegsz. :)

2023. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%

52!


Mert kamu az egész.


Az 53-asnak igaza van.

2023. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

"Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?"

Álljad a sarat, haver! Szeressenek úgy is, ha túl nagy az ára! Sírjanak a neved hallatára!


"Férfi masszőr vagyok"

Ha masszőr vagy, abban már benne van a nemed, ha nő lennél, masszőz lennél. Vágod?

De ha te férfi masszőr vagy, akkor kizárólag férfiakat masszírozol. Akkor viszont nem ragadnak rád a nők, csak a pink tangás férfiak.

2023. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
Hányan ajánlkoztak ma fel neked kamukirály? 😀
2023. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik masszőrképző reklámozza ittt magát. Felismerte az üzleti lehetőség a sok kanos incel között. XD
2023. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%

"Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?"

Félreérted csak a kacérkodást és évődést.

2023. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mi a helyzet kamukirály? :D :D
2023. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

"masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?"

Dik, Gazsi, te is ide jársz dicsekedni? 😂

2023. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!