Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi masszőr vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el masszőrként dolgozni és már az első nap szembesültem vele, hogy rengeteg nő (párkapcsolatban vagy házasságban élő) nem csak masszázst szeretne...


Sokan csak egy szexi tangában fekszenek le, de vannak, akik teljesen meztelenül és hát a testbeszédükből, mondandójukból, apró elszólásokból is elég egyértelmű, hogy mit szeretnének.


Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket.


Ez általában az érettebb nőkre, 40 felett igaz, legutóbb konkrétan a hölgy halkan nyögdécselt, pedig csak a combját masszíroztam...


A gondom, hogy legszívesebben nem ellenkeznék elképesztően nehéz ilyenkor ellenállni. Végülis ez csak munka nem? Amit a kiens kér azt meg kellene tenni?


Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt. Viszont amikor minden nap van 2-3 ilyen "véletlenül nagyon szexi" ruciban jövök masszázsra, félreérthetetlen jelzéseket adok, kitolom a popsit, stb. nők, akkor az ember elgondolkozik.


A munkahelyváltás nem opció most, ezzel tudok akkor és amennyit dolgozni, pár évig muszaj ezt csinálnom.


Egyébként van másik férfi masszőr ismerősöm és róla pl tudom, hogy kb. minden harmadik, negyedik nő csak a szex, erotika miatt megy masszázsra. Ez ennyire elfogadott lenne?


Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?

31 F


2023. ápr. 22. 10:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
41, ne akarj magadnak rosszat! Látod, a kolléga is csak szenved. :)
2023. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
98%

Konkrétan mi a kérdés? Hogy van-e ilyen? Van. Nőben is, férfiban is.

Nem igazán egyértelmű minek írtad ezt ki ide. Mit szeretnél?

Munkát váltani nem tudsz, nem akarsz. De állításod szerint a nők 70%-a "szexi tangában" tesz neked ajánlatokat.

Mit szeretnél, nyugtassunk meg, hogy semmi gáz haver, csináld csak, ha már ennyire nem bírod tartani magad és ügyfélként nézni rájuk? "Szexi tanga"..

Vagy ajánljunk valami ősi tibeti faroklelohasztó módszert?

Nem akarsz váltani. Akkor ez van. Csak még a baba projekt előtt húzz magadra ezer nőt, mert nem hiszem, hogy a párod kultiválná, hogy egyfolytában áll a dákód munka közben.

Talán megalázva érezné magát egy csöppet.

Ha vele akarsz maradni, válts munkahelyet, lehetőleg ne nőgyógyász szakmát tanuld ki. Vagy legyél szingli. Ne alázd meg ennél jobban. Gondolom így se örül neki, hogy pucér nőket masszírozol. Főleg ha megtudja (és elhiheted meg fogja, a nőknek jó orruk van ehhez) hogy mitől "szenvedsz"😉 munka közben..


Mit szeretnél hallani? Mit mondjunk? Kacsints a jancsival meló előtt? Dugj többet a nőddel?

2023. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
62%

Én sem értem, mert egyszerű a megoldás. Egy kézzel masszírozd őket, a másikkal meg verd rá a tangás seggükre...


Komolyra fordítva a szót: Kamúúúúú.


Ha nem, akkor írd le hol dolgozol!

2023. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Munkahelyváltás lesz, a lökést az adta meg, hogy ma messengeren ugy akart jovo hetre bejelentkezni egy vendégem, hogy kuldott magáról egy szexi fehérnemus kepet ezzel a szöveggel "Így is jöhetek? :P"..
2023. ápr. 23. 16:21
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre szánalmasabb kamu :D :D
2023. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
Cool story bro.
2023. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket."

Nem olvastam végig mind a 46 választ, de kérdező, megosztottad ezen problémádat a feleségeddel is? Ő mit szólt hozzá? 😂

Nem javasolta, hogy plusz pénzért vállald el őket, szívecském? 😂

Amúgy meg (mint kiderült alkalmazott vagy), ha ketten vagytok egyszerre szolgálatban és egymás mellett vannak a masszázs ágyak, akkor semmi probléma, nem lesz kamaty.

Ha mégis, akkor viszont felhívnám a figyelmed a kamatyadóra. Nehogy utána téged 👉👌 a NAV. 😂

2023. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Azt gondoltok amit akartok, a lényegen nem változtat semmit. Köszi a válaszokat, szép napot!
2023. ápr. 23. 16:37
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

#44

Küldd hozzám, megmaszom én helyetted.

2023. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztos, hogy kamu.
2023. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!