Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi masszőr vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el masszőrként dolgozni és már az első nap szembesültem vele, hogy rengeteg nő (párkapcsolatban vagy házasságban élő) nem csak masszázst szeretne...


Sokan csak egy szexi tangában fekszenek le, de vannak, akik teljesen meztelenül és hát a testbeszédükből, mondandójukból, apró elszólásokból is elég egyértelmű, hogy mit szeretnének.


Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket.


Ez általában az érettebb nőkre, 40 felett igaz, legutóbb konkrétan a hölgy halkan nyögdécselt, pedig csak a combját masszíroztam...


A gondom, hogy legszívesebben nem ellenkeznék elképesztően nehéz ilyenkor ellenállni. Végülis ez csak munka nem? Amit a kiens kér azt meg kellene tenni?


Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt. Viszont amikor minden nap van 2-3 ilyen "véletlenül nagyon szexi" ruciban jövök masszázsra, félreérthetetlen jelzéseket adok, kitolom a popsit, stb. nők, akkor az ember elgondolkozik.


A munkahelyváltás nem opció most, ezzel tudok akkor és amennyit dolgozni, pár évig muszaj ezt csinálnom.


Egyébként van másik férfi masszőr ismerősöm és róla pl tudom, hogy kb. minden harmadik, negyedik nő csak a szex, erotika miatt megy masszázsra. Ez ennyire elfogadott lenne?


Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?

31 F


2023. ápr. 22. 10:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
96%
És a tanfolyamon nem készítettek fel ilyen helyzetekre? Ez olyan mint mikor a kislány elmegy pultosnak a kocsmába, majd döbbenten veszi észre, hogy a pasik udvarolgatnak. Ha egy férfi vendéged tekeregne neked félreérthetetlenül, azt helyre tudnád tenni? Csak el kellene döntened, hogy szexmunkás vagy vagy masszőr. :)
2023. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te csak idejöttél felvágni, hogy mekkora egy alfa csávó vagy, amiért MINDEN női vendéged a te farkadon óhajt lovagolni. 😆 Aztán lehet, hogy a fele se igaz az egésznek és te értelmezed félre szerencsétlen nők "jelzéseit". Tudom, nő vagyok. A munkahelyemen rámosolygok egy férfira és kedvesen kommunikálok vele, már levakarni se tudom, pedig teljesen átlagos nő vagyok. Ególegyezgetés helyett mondj fel és válj el! Egyértelműen te más nőket akarsz qurogatni, hiába tagadod. Annyira ezen gondolkodsz, hogy egy anonim fórumra ki is írtad. Ne rabold tovább a feleséged idejét! Attól, mert te egy kretén vagy, még simán találhat magának egy normális FÉRFIT aki megbecsüli és szereti. Te meg mehetsz pnákat masszírozni ahova akarsz!
2023. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt az egyik incel írta amúgy, feltérképezi, hogy van-e esélye a nőknél szexre, ha masszőr lesz. Szinte biztos vagyok benne, hogy ez ilyen kérdés. Amúgy óvatosan, jelentettek már fel emiatt férfi masszőrt, szóval simán lehet, hogy csak jólesik a nőnek a masszázs. Én is sóhajtok közben és mondom is, hogy "hú ott ez most nagyon jó" de ennyi.
2023. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
95%

" de 60-70%-ban azt látom..."


Élmodozz csak. Én pont a magadfajtád miatt megyek csak női masszőrhöz.

2023. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy leírtam a tapasztalataimat, melyet más masszőr ismerősöm is megerősít. Erre olyan emberek írják, hogy ez nincs így, kamu kérdés, stb. akik bele se látnak a dologba, illetve nem a kérdésre válaszolnak, csak személyeskednek. A jövőben ezeket ignorálni fogom és csak az értelmes válaszokra fogok reagálni. Köszönöm.
2023. ápr. 22. 10:54
 26/69 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, őszinte leszek. Én is sokszor úgy gondolom, hogy a férfiak teljesen mást látnak bele a dolgokba, mint a nők, sőt, sokszor többet látnak bele, illetve rengeteg olyan nő van, aki "csak játékból" szereti húzni a férfiak agyát, de ha a férfi lépne, még a nőnek állna feljebb...

Na de. Tételezzük fel, hogy tényleg jól látod a jeleket. Az az adott nőt jellemzi. Sajnos a mai világban rengeteg nőnek-szintúgy férfiaknak-nincsen tartásuk, vagy szilárd értékrendjük, hedonista életmód van, a flörtnek élnek és a külső megerősítésnek.

Az ilyen nők, akik így viselkednek veled, valószínűleg másokkal is, szóval olyan is az értékrendjük. Én, még ha tetszene is a masszőr pasi, eszembe sem jutna így viselkedni, én ezt taszítónak gondolom nő létemre.


A másik viszont, ezt fejteném ki bővebben, a hűség-kísértés témakörét. Elhiszem, hogy nehéz lehet egy férfinak, amikor sok kívánatos nő fekszik ott. Viszont a hűség egy döntés. Én úgy gondolom, hogy igen, lehet, hogy alább hagy a kezdeti láng, de ha te eldöntöd, hogy hűséges leszel, és pont, nincs fejben kifogás, hogy "de sok a kísértés" és társai, akkor te hűséges is maradsz. Én elég vonzó nő vagyok, viszont amikor volt párom, és sok helyes pasival voltam körbevéve, sem csábultam el, mert tudtam, hogy azzal mit veszítenék, és fejben eldöntöttem.


Ha viszont úgy érzed, hogy hiába döntöd el, ez veszélyforrás, akkor kénytelen vagy munkát váltani. Más lehetőséged nincs. Ha úgy érzed, hogy nem fogod tudni örökké tartani magadat ilyen kísértéssel teli környezetben, akkor ott kell hagyni ezt a munkakört, mert vele a jelnlegi életedet fogod kockáztatni.


Bár, őszintén, szerintem ez olyannak kellene lennie, hogy a nőgyógyász sem úgy tekint a betegeire, vagy az urulógus sem, aki gyantázik kozmetikus intim területen, ők sem, szóval neked sem úgy kellene tekinteni ilyenkor rájuk, mint nők, hanem mint kliensek.

2023. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
81%
Remélem én is, hogy félreérted a helyzetet és jól pofán vág a nő, ha bepróbálkoznál. Kidobnak, kiderül, hogy miért és a feleség elvál tőled, p_na nélkül maradsz. 🤗
2023. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes felvetés.. én is férfi masszőrként dolgoztam 2 évet. 1 nő se volt, aki többet akart volna.
2023. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
76%
Megoldhatná a problémádat ha egy szép, a masszázs szalon stílusához illő keretbe szépen oda biggyesztenéd a kiscsaládodat egy jól látható helyre. Ha ez sem segít akkor nők helyett izzadt kanokat kell masszírozni. Biztos van olyan masszőr munka lehetőség is.
2023. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
93%

"Aki mást mond, az hazudik vagy teljesen asszexuális."


Vagy nem úgy működik, mint te.

2023. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!