Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Otthon találod a férjedet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon találod a férjedet egy másik nővel. Mit tennél a nővel?

Figyelt kérdés

A férjeddel nyilván lenne veszekedés és akár válás is. De mit tennél a nővel, aki a hitvesi ágyadban hancúrozott a férjeddel és közben tudta, hogy ez a te ágyad és a ház a te otthonod, mégis oda ment?

Nem csak egyszer, hanem rendszeresen.



2023. ápr. 27. 11:18
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
14%

Hogy történhetett ez meg?

Rosszul választottatok - te is.

Ki a bűnös?

2023. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
91%
A nő is az, persze, de a férjem árulna el, az, hogy ő megteszi ezt... sokkal rosszabb érzés lenne.
2023. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer lebukott az exem egy csajjal, voltak intim beszélgetések, és képek is. Tudni érdemes, hogy a "hölgy" jegyben járt, valami 5-6 éve volt kapcsolatban. Írtam neki, hogy mit szólna, ha ezeket a beszélgetéseket a párja is látná, joga van tudni, hogy kit akar feleségül venni. A szégyen jobban fáj, mint a fizikai bántalmazás, ami még primitív is.
2023. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
24%

"A nő nem bűnös?"


A való életben a sok bla bla blablával ellentétben senkit nem érdekelne, hogy annak a férfinak vagy nőnek ..férje/felesége van.


Téged sem érdekelne, hiába is mondod, hogy te nem tenénl ilyet mert emberibb vagy stb,téged sem érdekelne a 3. fél.


Ha ő, vagy te boldog vagy ez jó neked, örülsz neki, ez vidámít stb...pont lesz**ärnád.,

2023. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
88%
A nő velem szemben nem követett el semmit. Ő nem fogadott nekem örök hűséget. Ellentétben a férjemmel.
2023. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
72%
#14 Én nem tudnék beleszeretni gerinctelen pasiba, mert én sem vagyok az, szóval csak a magad nevében nyilatkozz, légyszi.
2023. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
69%

Az emberi agyam azt mondja, hogy felesleges az erőszak. Felszólítanám, hogy azonnal hagyja el a lakást - a ruháit szedje fel, majd a liftben felveszi.


A majom agyam azt mondja, hogy minimum egy duplatalpast küldjek neki, lehetőleg ki az ajtón. A ruháit meg ki az ablakon, ott lent majd összeszedi.

2023. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, miért akarjátok megverni, meztelenül kidobni a nőt. Semmi közötök egymáshoz. Mindezt a férj érdemli.
2023. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%

A nő is bűnös, de akkor se állnék neki megtépni, meg ordítozni, nem alázom meg magam ilyen viselkedéssel.

A férjem se tépném meg, bár ebben az esetben biztos, hogy lenne egy pár szavam. Aztán mehet, amerre akar. Az pont elég büntetés lenne, hogy elválok.

Minden mást meg majd az élet rendez.

2023. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
80%

14, hát tényleg nem tennék ilyet és szerencsére vannak még olyanok akik nem tennék.


Egyrészt becsülöm magam annyira, hogy ne egy második senki legyek. Másrészt pedig mivel nekem sem esne jól emiatt még pláne nem tenném.

Több empátia kellene az emberekbe.

2023. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!