Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Otthon találod a férjedet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon találod a férjedet egy másik nővel. Mit tennél a nővel?

Figyelt kérdés

A férjeddel nyilván lenne veszekedés és akár válás is. De mit tennél a nővel, aki a hitvesi ágyadban hancúrozott a férjeddel és közben tudta, hogy ez a te ágyad és a ház a te otthonod, mégis oda ment?

Nem csak egyszer, hanem rendszeresen.



2023. ápr. 27. 11:18
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg ledöbbennék, de ha sikerülne ezen gyorsan túllendülni, akkor átmennék cinikusba, pl. a kezébe nyomnám a kiteregetni való ruhát, hogy megcsinálhatja, ha már így otthon érzi magát. Nem akarnám megverni, elég megalázó neki ez így. És ha tudta hogy a férjem házas - nyilván tudta, mert feltűnik, hogy egyedül él a házban -, akkor ugyanolyan gerinctelen nyomorult ő is.
2023. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
40%

#18 Ha tudom, hogy a nekem udvarló pasinak van párja, akkor köszönöm, nem kérek belőle.


Persze, a faszi majd megy a következő nőhöz, aki meg talán belemegy, szóval valamilyen szinten "felesleges" lenne csak emiatt visszautasítanom, de mégis szarul érezném magam.


Szóval de, még ha indirekt módon is, de engem bántana az a másik nő.

2023. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
23%

"mert feltűnik, hogy egyedül él a házban"

mert feltűnik, hogy NEM egyedül él a házban

2023. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
88%

Van egy vicc ennek a fordítottjáról.


A férfi találja otthon feleségét legjobb barátjával félreérthetetlen helyzetben.

Leül az ágy szélére és szomorúan csóválni kezdi a fejét.

"Nem értelek, barátom! Nekem még csak-csak kötelességem. De téged ki kényszerít?"

2023. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
És mit tennétek akkor, ha ismernétek azt a nőt?
2023. ápr. 27. 11:58
 26/46 anonim ***** válasza:
84%
Megszűnne számomra létezni, mind a kettő.
2023. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
21%
Páromat ismerve bevetné magát közénk, aztán ha végeztünk, egy kávé mellett megismerkednénk 😂
2023. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
33%
Én rájuk ugranék mint egy gorilla.. hádzsime lenne az tutifix!
2023. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
80%
Ott helyben talán csak annyit mondanék a nőnek,hogy takarodjon. És utána az összes közös ismerősnek elmondanám,hogy mit tettek a férjemmel. Nyilvánosan aláznám meg mindkettőt.
2023. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
89%
A nőt elküldeném, a férjem kidobnám. Utánuk hajítanám még egy hátizsákban a férjem pár cuccát, hogy vigye akkor magával, ha ennyire kell neki. Többé egyikükkel sem beszélnék. Nem kerítenék neki nagy feneket, nem vagyok bosszúálló típus, nem mennék körbe az ismerősi körben, nem készítenék felvételeket, megpróbálnék felállni az egészből lehetőleg méltóságteljesen. Verekedni nem tudok, nem szoktam, nem is valószínű, hogy nekiállnék megcibálni. Inkább azt tudom elképzelni magamról, hogy odaállok a háló ajtajába, és megkérdezem tőlük jó hangosan, hogy "bocs, megzavartam valamit?".
2023. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!