Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legnagyobb megcsalós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megcsalós lebukás amiről tudomásod van? Hogy bukott meg előtted a párod a sumákolással?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
A telefonjan be volt kapcsolva a kovetes. 2 altalam is ismert emberhez ment. Ok bevallottak az exfelesgem azota sem.
2023. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba kerültem, hétvégére ott tartottak, mikor hazamentem, észrevettem, hogy az ágy melletti gyertyák meg lettek gyújtva. Épp azelőtt cseréltem ki őket újakra, mielőtt rosszul lettem.. Egyértelmű volt, hogy nem a magányos tévézését akarta romantikusabbá tenni. Végül bevallotta.
2023. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
3 éve voltunk együtt, minden tökéletes volt, sosem veszekedtünk, már az eljegyzés is egyre gyakrabban volt téma, de az utolsó fél évben valami furcsa érzésem volt vele kapcsolatban, pedig tényleg semmi jelet nem adott, csak megérzés. Egyszer amíg zuhanyzott belenéztem a telefonjába, elég könnyű volt kitalálni a kódot. Naponta több emberre is ráírt, hogy mennyire jól néznek ki, kínosan nyomult, tele volt az egész szexuális célzásokkal, és egy kis beszélgetés után találkozni is hívta őket. (nem csak nőket, és én nem is tudtam róla, hogy biszexuális), volt akikkel hónapok óta beszélt, de több 100 embert láttam a beszélgetései közt, majd amikor szembesítettem bevallotta, hogy igen, végig megcsalt, az egész kapcsolatunk alatt nem volt 1 nap sem amikor csak én voltam neki.
2023. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
3-as parja tipikus narcisztikus!
2023. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 K.O. ***** válasza:
92%

00:14

de ezt hogy? egyutt eltetek es ugy is meg tudta oldani?

2023. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerencsére még nem, 2 hónap múlva költöztünk volna össze, de szerintem akkor is megoldotta volna valahogy.
2023. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 K.O. ***** válasza:
100%

16:26

ez kemeny ebbe igy belegondolni.. es az az erdekes ilyenkor, hogy ha igy is ennyi embert talal maganak szorakozni, akkor miert kell hazudni? egyszeruen minek ha csak egy vagy a sok kozul, akkor nem mindegy neki hogy eggyel tobb vagy kevesebb?

2023. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondta szeret, és kellett neki a biztos pont. Utána még több mint fél évig zaklatott is, hogy én vagyok élete szerelme, random napokon nem ment be dolgozni, és csak úgy megjelent a házunk előtt, sírt, hozott virágot, egyszer gyűrűt is... Mindenhol letiltottam, az ismerősei telefonjáról hívogatott, meg írt nekem... Az egésznek az vetett véget, amikor egyszer az utcán várt rám, ajándékkal, és nem akartam elfogadni, erre elkezdett rángatni, kiabálni, majdnem letépte rólam a kabátomat, mondtam, hogy rendőrt hívok, erre kiröhögött, majd szintén nevetve közölte, hogy nem tudja mi bajom, szerinte az nem is megcsalás amit ő csinált, és szánalmas vagyok, majd megjelent az új párom és elzavarta. Vele már akkor is együtt voltam, amikor idejött megkérni a kezem. Illetve neki is írt kamu női profilokról.

Egyébként pedig minden ismerősöm csak áradozott róla, hogy ő a legintelligensebb, legnyugodtabb ember, akit ismernek, és látszik mennyire szeret. Soha nem láttam olyannak, ahogy a szakítás után viselkedett, mintha egy másik ember lett volna.

Szóval tanulság, hogy mindig higgyetek a megérzéseiteknek! Akkor is, ha azt hiszitek, nincs rá okotok.

2023. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 K.O. ***** válasza:
93%

22:49

fuhh.. ezt meg olvasni is 5zar.. ez beteg.. sajnalom.. marmint hogy ezt at kellett elned..

azert ez szep alakitas volt.. hallottam meg lattam mar sok mindent, meg tapasztaltam is, de ez eddig viszi

es igy visszagondolva se voltak apro jelek, amiket igy utolag osszeraktal? mar bocsi ha faggatozok, csak tleg durva mik vannak es jo ez ha igy megosztjak az emberek egymassal, mert rengeteget lehet tanulni beloluk

es a megerzesek az tleg.. hidegrazos hogy mennyire fontosak.. csak nem akarjuk elhinni

2023. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Szinte semmi, mindig annyira éreztette, hogy szeret, mindig csinált programokat, akármit akartam, egyből járt utána, intézkedett helyettem. És még a szüleimnek is állandóan áradozott hogy én vagyok a mindene, hogy élete legszebb napja volt, amikor összejöttünk, és milyen boldog velem, stb.

Abszolút nem voltak jelek, mondanám, hogy túl sok időt töltött a legjobb barátjával nélkülem, de szerintem ez mindig így volt (bár egyértelmű hogy rá fogta, amikor másokkal találkozott) vagy hogy túl sokat kellett tanulnia (utolsó éve volt az egyetemen, amit már sokadszor próbált újra), de ez is érthető lett volna, hogy vizsga előtti napokon végig tanul. Csak azt nem értettem, hogy lehet hogy így sem sikerülnek a vizsgái, főleg úgy, hogy már nem először készül fel ugyanebből. De sajnáltam és mindig bátorítottam, közben meg ilyenkor is csak kihasználta az alkalmat hogy mással legyen...

Illetve sosem szilvesztereztünk együtt, mindig nélkülem ment, én meg itthon maradtam, de kb végig velem telefonált közben, hogy mennyire szeret. Vagy pl egyszer eszembe jutott, hogy 2 év alatt még egyszer sem láttam, mi a háttérképe, és amúgy sosem nyitja meg előttem a telefonját, erre elég furán reagált, és gyorsan megmutatta. Instagramon követett pár ismeretlen lányt, de amikor összejöttünk, már akkor is követte őket, és bár nem tudta megmondani kik, de állította, hogy ismerősei, és nem is követgetett be másokat, úgyhogy emiatt sem aggódtam.

És ezek mellett is, visszagondolva hihetetlen hogy mennyire leépítette az önbizalmamat még amikor együtt voltunk, és tudatosan. Persze akkor ezt nehéz volt észrevenni. Sokszor megbántott, de mindig elhitette velem, hogy nem jogos, hogy ezen megsértődök, és én vagyok a hisztis.

2023. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!