Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonom ősszel lettünk volna 4 éve együtt már terveztük az esküvőt Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyi volt hogy 1 hónapja megismerkedett egy sráccal a munkahelyén, aztán a hátam mögött találkoztak 2x és csokolóztak...

Amikor a elvitte a cuccait meg beszélgettünk és azt mondta hogy szeret, állítólag azért csinálta mert nem érezte magát szépnek mellettem, és mert nem figyeltem oda rá. Én még azt érzem hogy szeretem és most nem tudom mi tevő legyek.



2023. máj. 21. 16:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%

20-as nem gondolod gáznak, hogy két profilról véded a magad igazát? Szerintem az rhadt szánalmas.


Kérdező: vissza ne fogadd, mert utána tuti csal majd. Megteheti.

2023. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 21! A feleségemnek is van profilja,az hogy ez neked hihetetlen nézd azzal sok mindent nem tudunk kezdeni..Nem az igazunk védtuk,se én ,se ö..Tényleg szar az iskolákban a szövegértelmezés ha már az sem megy.Leírtuk a saját tapasztalatunk,ennyi.Megjegyzem itt annak sincs igaza aki azt mondja azonnal hagyja ott,mivel szubjektiv véleményt alkot,nem ismeri az adott helyzetet,nem tud objektív lenni.Saját hozott tapasztalati mintákat oszt meg.
2023. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 gyurlaci ***** válasza:
47%

#22.

Nem szokott beleakadni az agancsod az ajtó félfába?

Ja azóta a nagysasszony nem kúrt félre.

-Mond Nyeszterka hány éves vagy?

-32.

-S te még hiszel a mesékben?


Amúgy aki még az első lángoló szerelmes időszakában félrekúr az a szuka egy idegen pélóra lucskosodó p.nájú rib.ncc.

És mint tudjuk kutyából nem lesz szalonna.:-))

2023. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsot nem kommentelném..Az irás alapján egy iskolázatlan maximum érettségis,anyucival vagy a panelba rohadó kis senki:-)
2023. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom azért ha szexben nem is, amúgy megkapott tőled mindent. Hülye lenne azt mondani, hogy nem szeret. A jót egy nő sem szívesen hagyja ott. Az, hogy meg fogja tenni még egyszer/többször, az 99%.
2023. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 gyurlaci ***** válasza:
Helyett két műszaki diplomás 60+ férfi.Ja és antifeminista.Valamint legalább a nickjével vállalja a véleményét. :-))
2023. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 gyurlaci ***** válasza:
Ja a panelra. Budai agglomerációban tehermentes saját családi ház.-:))
2023. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
59%
Nálunk ugyan ez volt. A párom elhanyagolt, napi max 1 órát foglalkozott velem, havi 1x találkoztunk, nem vitt el randizni és másokkal beszélgetett este helyettem. (Voltak köztük nők is). Belépett az életembe egy nálam 3 évvel fiatalabb srác, nem telt el egy hónap és ott hagytam. A srác jobban megértett, törődött velem, sosem mondott semmi rosszat. Aztán mikor az utolsó ruháimat vettem át a másiktól, közölte, hogy volt randizni előtte egy napra rá, hogy találkoztunk. Elmesélte milyen a lány, én is beszéltem az új pasiról. Elmondtam neki azt is ami a probléma volt (harmadjára), de még akkor sem értette meg. Nem kell picsának vagy kurvának nevezni a nőt, egyszerűen csak megunta, hogy semmibe veszed és észre se veszed ezt. Mi is pont négy évesek voltunk házasság előtt. Azóta együtt van a csajjal, én pedig egyedül, de még mindig jobb, mint egy olyan kapcsolatban ahol nem becsülnek meg.
ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#28 Te hány éves vagy amúgy?
ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!