Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

Volt már olyan, hogy ennek ellenére X IDŐ múlva az ilyen ex megkereste a volt párját, hogy mi lenne, ha mi mégis újra kezdenénk? Szakított velem a menyasszonyom 4 hónapja.8 évig voltunk együtt.

Figyelt kérdés

Már nem köszön, borzasztó bunkó velem, ha szembe jövünk egymással az utcán, még vezetés közben is félre néz. Békében váltunk el. Nem volt megcsalás, veszekedés, bántás sosem. Azt mondta elmúlt nála. (Mondjuk Messengeren dobott). Fenn hordja az orrát, kb. halott lennék, ha a nézésével ölni tudna.

Nem látok rá esélyt, de annyira irreálisan viselkedik, hogy attól tartok, hogy ha nem is mostanában, de megkeres engem, pedig most ismerkedem egy kedves lánnyal. Sok ilyen esetről tudok az ismerőseim közt.


27 F/26 L


2018. máj. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

4 hónap után ismerkedsz? Nagyon nem viselt meg a dolog ezek szerint.

Mi épp 5 éve vagyunk együtt a jegyesemmel de ha szakítana velem biztosan nem randiznék egy évig minimum.

A másik hogy olyan nincs hogy ok nélkül szakít. Ha "elmúlt" volna akkor nem duzzogna látványosan. Inkább az a baja hogy érezte rajtad hogy már nem szereted így megelőzte a megcsalást.

Én is duzzognék a helyében de szerencsére nem vagyok.

2018. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem 4 évre rá keresett meg, könyörögve adjak neki egy esélyt....
2018. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem 1 év elteltével. De nagyon nem jól tette.
2018. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:

Engem kb. 1 év múlva keresett meg, de csak azért találkozott velem, mert az apja ötlete volt, hátba megint összejövünk.


Az exem ezt nem igazán akarta volna, és én finoman elküldtem, hogy majd akkor keressen fel legközelebb, ha ő szeretne velem találkozni.

2018. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bence_ ***** válasza:
Mi van ha megkeres? Láttad már, szépen elküldőd.
2018. máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt. Engem 2 év után keresett meg az exem, de gondolhatod, hogy addigra már nem kellett, ráadásul megvolt már a mostani kapcsolatom is akkor.


22/N

2018. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem 8 év után.
2018. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!