Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a pasiról, aki a felesége terhessége alatt ( veszélyeztetett terhes a nő, el van tiltva a szexről) keres magának szexre más nőt, majd a szülés után szépen lekoptatja?

Figyelt kérdés
A szeretőnek nem árulja el, hogy csak addig kell, amíg nincs meg a gyerek, utána a felség majd visszatér a szerepébe….

2023. júl. 7. 18:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Igazi férfi.
2023. júl. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

13,19, nagyon sajnálom ! :(

Volt ennek valami jele, vagy véletlenül derült ki?

Egyszerűen úgy gondolom, hogy vannak emberek, akik képtelenek a hűtlenségre.

2023. júl. 9. 07:54
 23/30 anonim ***** válasza:
55%
Majd te is keress egy fiatal hímet, ha már neki kokadozik.
2023. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22: Annyi jele volt, pl. a terhességem alatt, hogy nem akart szexelni velem, merthogy félti a babát... többet járt el a haverokkal, meg persze sokszor kellett túlórázni is. Én meg nem gondoltam, hogy ilyen gerinctelen, nem nyomoztam utána. Úgy voltam vele, hogy ha már én nem tudok jópár programon részt venni, attól még ő miért ne mehetne. Naívan meg sem fordult a fejemben, hogy visszaél ezzel, és valójában csajozik a hátam mögött. (13-as)
2023. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24 és hogyan derült végül ki?
2023. júl. 9. 13:55
 26/30 anonim ***** válasza:
25: A terhességem alatt nem derült ki. Utána, amikor már másik nője lett és azzal lebukott, akkor elmondta, hogy többször is megcsalt, hosszabb-rövidebb ideig szeretői voltak.
2023. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26, és azt is elmagyarázta, hogy miért? Miért volt erre szüksége? Ezek szerint nem az érzelmek vezérelték soha, hogy még a szeretőit is képes volt váltogatni….

Apának is ilyen megbízhatatlan? Vagy azóta már változtatott az életmódján?

Ha nem bukik le, akkor még lehet, hogy most is veletek élne….

2023. júl. 9. 22:09
 28/30 anonim ***** válasza:

27: Utólag már azt gondolom, hogy ő egy olyan ember, aki nem tud igazán szeretni, csak az érdekeinek megfelelően választ kapcsolatokat. Nekem is csak annyit mondott, hogy unalmas volt a kapcsplatunk, azért színesítette a csajozással.

Apának is olyan tipikus "kéthetente-hétvége" apuka.

Jobb ez, hogy már nincs velünk. Engem megviselt, hogy - bár éreztem, de előtte nem derült ki konkrétan, hogy megcsal, viszont bizalmatlan, féltékeny voltam abban a kapcsolatban. Rendszeres pánikrohamaim is voltak, amik elmúltak, amint ki lett mondva, hogy vége...

2023. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Ez döbbent komolyan 28…. a gyermeket ő is szerette volna, vagy nem tervezett volt?

Én egy ilyen pasit ismertem, aki pár havonta váltogatta a nőket, mert megunta őket hamar. Legalább benne volt annyi, hogy ezt felvállalta nyíltan.

Attól tartok, hogy a kérdésben megnevezett úriember is hasonló habitus lehet. Érdekei mentén választ, de igazán senkit sem szeret. Viszont ő a gyermekéért oda van. Talán őt szereti egyedül a világon igazán…. Ahogy beszél, a szüleihez sem ragaszkodik túlzottan.

2023. júl. 10. 10:42
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Jól csinálja a pasi. A nő akit elhajtott szívesen megismerném
2023. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!