Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék végett vetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végett vetni ennek a szeretői kapcsolatnak? Mit tegyek ha beleszerettem egy házas férfibe?

Figyelt kérdés

Ez az egész 4 éve történt, akkor találkoztunk előszörre, megtervezett találkozó volt , hotelben voltunk , a felesege rajott - de nem szakitottak! Mi folytattuk a “kapcsolatot “ nekik 3 közös gyerekuk van ( egyikkel akkor volt terhes a felesege mikor elsonek találkoztunk)

Azóta eltelt rengeteget idő, sokszor találkoztunk … néha együtt aludtunk néha nem, mindig volt szex! Azóta a felesege 3 szor rajta kapta, hogy beszélget velem de igysem hagytuk abba- mindig találkoztunk( az elmúlt egy evben egyre több lett a veszekedés mert en nem elegszem meg ezzel ő meg mindig mondja, hogy nem tud többet adni ennél a gyerekek miatt , mar párszor megfenyegettem, hogy elmondok mindent a nonek de akkor is beszélget velem és ír és csak mondja , hogy ne tegyem tonkre) Most itt volt hétfőn ( 6 órát vezetett- egy nap) ebedeltunk és hat ilyesmik… jol elvoltunk , megbeszeltuk hogy kb mikor talizunk utoljára de szomorú volt az egész mert szeretnek vele többet lenni … nagyon jó a kemiank ennyi idő után is egesznapot vegig szexszeljuk… szoval szomorú voltam es veszekedtem vele, aztán kb egész héten es pénteken jött ki a legjobban mikor mondtam neki , hogy ha nem nem szerelmes belém akkor hagyjon elni es koncentráljon a családjára … es hogy végett szeretnek vetni - persze nem hagyta , es elkezdte mondani h amugy szeret csak annyi, hogy nem bír többet adni de ha tudna megadná stb stb stb hogy lehet ezt az egészet befejezni ennyi idő után jó kémiaval, úgy hogy erzek iránta? Mit csinaljak?



2023. júl. 23. 19:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Maradj vele és várd meg míg lecserél másra. ☺️
2023. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Szóval megfenyegetted, amiért nem akar veled lenni. Családja van!! Mindketten csodás emberek vagytok amúgy.



A magadfajták miatt szégyellem a női nemet 😒


Szerintem ne csinálj semmit, már úgyis nyakig benne vagy.

2023. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hat megfenyegettem párszor , de nem azert , hogy velem legyen!
2023. júl. 23. 20:01
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

"nagyon jó a kemiank ennyi idő után is egesznapot vegig szexszeljuk…"

Ah, irigyellek benneteket! 😍😍

2023. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy és megérdemled, hogy szenvedj! Mégha el is hagyná érted, akkor se lennél vele boldog, mert téged is szétcsalna.
2023. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez a baj , ha nem lenne ilyen jó a kémia egyszerűbb lenne 😢
2023. júl. 23. 20:02
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mondd, egyszerűbb lenne?


Nem vagy kirívó eset, az élet ilyen, kihívásokat állít, és azon múlik az emberséged, hogy van-e benned erő a helyeset választani az opciók közül. Jajj, nehéz? Hát akkor válaszd a könnyebb utat, aztán fogadd el, hogy gyenge vagy, mert ez választja meg az embert, hogy kerüli a fájdalmat, vagy elfogadja szükségesként ahhoz, hogy méltósággal éljen. A rinyálás a gyengéké.

2023. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Hogy tudnál?

Úgy, hogy nem találkozol vele többet és megismerkedsz egy szingli férfivel. Tádám!

2023. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

"Mit tegyek"

Menj vissza a Taigetoszra, ahonnan ledobtak és ugorj le újra.

2023. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nincs neked semmi önbecsülésed? 😂
2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!