Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éves kapcsolatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatom van, viszont beleszerettem valakibe. Mit tegyek? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Már három éve vagyok együtt a barátommal,minden tökéletes volt,viszont olyan 1-2 hónapja valami megváltozott bennem.úgy éreztem,hogy a kapcsolatunk ellapult,beleuntam ebbe az egészbe,elég nehéz eset a barátom.Mindig ugyanazt csináltunk/csináljuk.Fekszünk,otthon vagyunk.Ennyi.

Aztán viszont van egy közös barátunk.Egyszer úgy hozta a sors,hogy ketten a barátjával együtt mentünk bulizni.Mindig is tetszett nekem,én neki is ő.Kicsit ittunk meg minden és megcsókolt,de én nem ellenkeztem.Azóta minden hétvégén találkozunk,és azt vettem észre,hogy már nem is a barátom hiányzik,hanem ő.Vele akarok lenni mindig.Csak az a baj,hogy a barátomat,meg nemtudnám elhagyni.jobb lenne,ha ő hagyna el.Annyira nehéz :(

Szeretem a barátom,de a másikhoz sokkal jobban vonzódom.Szerelmes lettem belé.Mitévő legyek? Kérlek segítsetek,nagyon nemtudom,hogy mit tegyek.



2014. máj. 25. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Áh jobb,ha tiszta vizet öntesz a pohárba.
2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért érezted úgy mert megtetszett valaki és onnantól fogva szartál az egészbe,ergó párod érezte és ő is átállt erre.Már cseszheted.
2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A párom szeret engem.Ezért is nehéz!
2014. máj. 25. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Elhagyod az ipsédet, és belekezdesz ezzel a macsóval :D
2014. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt,hogy meguntam a kapcsolatunkat,az még az előtt volt,hogy megcsaltam volna.
2014. máj. 25. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szereted a barátod,ha megkönnyebülést éreznél ha ő szakítana!!!Csak áthárítanád szivesen a szakitás nyavajáit,hogy te nyugodtan szórakozhass.Hagyd akkor a barátod,biztos akad neki egy olyan lány aki értékelni fogja jobban mint te!
2014. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Nemtudom hogyan kell szakítani olyannal,aki szeret :/
2014. máj. 25. 18:00
 8/13 anonim ***** válasza:

engedd el ne kínozd

őt se magadat se

már ennek vége

2014. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan nagyon nehéz,mert amit a szemeiben látni fogsz,azt a fájdalmat....leírni,kifejezni nem lehet!Viszont te ha biztosan érzed hogy nincs jövőtök eggyütt,ne halogasd a dolgot mert csak hazug szinjáték,és felesleges örlődés minden elhúzott nap!
2014. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom,minden nappal nehezebb és nehezebb..Már próbáltam szakítani vele,de valahogy nem vette komolyan a dolgot.Mondtam neki,hogy már ellapult a kapcsolatunk,de azt sem vette komolyan.
2014. máj. 25. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!