Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék végett vetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végett vetni ennek a szeretői kapcsolatnak? Mit tegyek ha beleszerettem egy házas férfibe?

Figyelt kérdés

Ez az egész 4 éve történt, akkor találkoztunk előszörre, megtervezett találkozó volt , hotelben voltunk , a felesege rajott - de nem szakitottak! Mi folytattuk a “kapcsolatot “ nekik 3 közös gyerekuk van ( egyikkel akkor volt terhes a felesege mikor elsonek találkoztunk)

Azóta eltelt rengeteget idő, sokszor találkoztunk … néha együtt aludtunk néha nem, mindig volt szex! Azóta a felesege 3 szor rajta kapta, hogy beszélget velem de igysem hagytuk abba- mindig találkoztunk( az elmúlt egy evben egyre több lett a veszekedés mert en nem elegszem meg ezzel ő meg mindig mondja, hogy nem tud többet adni ennél a gyerekek miatt , mar párszor megfenyegettem, hogy elmondok mindent a nonek de akkor is beszélget velem és ír és csak mondja , hogy ne tegyem tonkre) Most itt volt hétfőn ( 6 órát vezetett- egy nap) ebedeltunk és hat ilyesmik… jol elvoltunk , megbeszeltuk hogy kb mikor talizunk utoljára de szomorú volt az egész mert szeretnek vele többet lenni … nagyon jó a kemiank ennyi idő után is egesznapot vegig szexszeljuk… szoval szomorú voltam es veszekedtem vele, aztán kb egész héten es pénteken jött ki a legjobban mikor mondtam neki , hogy ha nem nem szerelmes belém akkor hagyjon elni es koncentráljon a családjára … es hogy végett szeretnek vetni - persze nem hagyta , es elkezdte mondani h amugy szeret csak annyi, hogy nem bír többet adni de ha tudna megadná stb stb stb hogy lehet ezt az egészet befejezni ennyi idő után jó kémiaval, úgy hogy erzek iránta? Mit csinaljak?



2023. júl. 23. 19:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
#10: Egy mocskos ringyó, szerinted? 😂😂😂
2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk ezt,sok mÀs ffival is ugyanolyan jó a kémia aki ràadàsul nem is nős....
2023. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hat igen, én is azt gondoltam , hogy masokkal is jó de nem ilyen jó …


Elmentem randizni más férfiakkal is, aztan arra gondoltam h sugar daddyt talalok ( akit sikerült is) es azzal potolom amiket a fiútol nem kapok meg - de megsem kell h szerelmes legyek - ezt elmondtam a nos férfinek is , aki persze erre féltékeny lett 🤦‍♀️


Nem tartom jonak , hogy komolyan randizzak és ismerkedjek amíg mást szeretek!

És az se segíti a helyzetet , hogy azt mondja h szeret aztán h nem aztán megint igen … nem akar elveszíteni stb stb

Ez alatt az idő alatt barátok is lettünk es így is hiányozna!

2023. júl. 23. 20:41
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez óriási! 😂😂😂
2023. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sehogy vàrd meg mig ràdun,és további jó szenvedést...
2023. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A kémiátok pozitív,a te IQ-d meg negatív,ahogy látom...🤔
2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerekes apának vagy a szeretője, akkor is szexeltetek mikor épp terhes volt az feleség, és közbe ez mellé beújitottál egy sugardaddyt.

Ha nem troll vagy, akkor a női nem egy igen "érdekes" és kerülendő példánya.

2023. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Az volt az első alkalom mikor taliztunk , terhes volt a no és nem mondta el csak miután le feküdtünk … és együtt töltöttünk két napot
2023. júl. 23. 22:18
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18

És kéne az éppen terhes nőnek nem tűnt fel hogy ez a csodás Kandúr Bandi épp kalandozik, és második napja nem jött haza?

2023. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

De feltűnt! Rájött!

Azt kamuzta neki , Marmint a nonek hogy dolgozni kell mennie és a no érezte , hogy gaz van és felhívta a melohelyet ahol mondtak , hogy szabin van - akkor majdnem elváltak így fogalmazott aztán beken hagyott egy ideig , persze kisirtam magam stb stb és újra keresett és én gyenge voltam és azóta meg 3 szor bukott le a no előtt … és csak annyit mondd neki h válasszon én vagy a ő , és akkor mindig az van hogy nem ír egy ketto napig nekem , és elmondja hogy lebukott és elmondja azt is h mennyire nem szeretne elveszíteni stb stb stb és én mindig hiszek neki

2023. júl. 23. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!