Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszabb ideig tartó megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideig tartó megcsalás majd lebukás után létezik ilyen?

Figyelt kérdés
…. Ahol nincs veszekedés és el vannak egymás mellett?
2023. júl. 24. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy létezik.

Ahol a sok hitel, a pénztelenség, az esetleges válás utáni lakhatási nehézségek felmerülnek, ott sokan végiggondolják ezt, szépen befogják a szájukat, és nem csinálnak semmit. Jó sok házasság működik így kishazánkban.

Átgondolják hogy egy válás/szakítás után milyen életük lenne anyagi szempontból és szépen meghunyászkodnak.

Persze vannak olyanok is akiket nem a pénz (pénztelenség) köt össze, de pl kapcsolatfüggők vagy bármilyen más pszichés betegségük van, ami miatt bármit elnéznek a párjuknak.

2023. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2023. júl. 24. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Voltam olyan novel, aki bevallotta, hogy evek otsa nem szexelt mar a ferjevel, epp szeretobek nezett ki maganak, de engem az ilyen nem erdekelt. A helyzet az volt naluk, hogy van egy 10 ev alatti lanyuk, szerintem kicsit fogyatekos is lehet, az elejtett mondatok alapjan, igy a valas naluk kizarva. O se tudja, hogy a ferje hova jar levezetni. Amikor kerdeztem, hogy ez hogyan megy, hazaer apuci a masik notol, majd elkapja ot is egy menetre, azt mondta hogyne, hozza sem erhet. Az ilyeneknek csak ilyen lepattano morzsak jutnak a boldogsagbol, mint a megcsalas. Raadasul kiegnek mire felno es kirepul a gyerek, nem marad se csalad, se erkolcsi tartas, se eletcel, csak elszenvedik az eletuket nap nap utan.
2023. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Összetartja őket a közös érdek.
2023. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as érdekeset írtál.

Nálunk kicsit hasonló a helyzet, de a kerdezonek valaszolva.

Nem tudom engem mióta csaltak meg, de lebukott a párom. Engem mivel rég kiábrándultam belőle ez nem zavar. Mondtam is, menjen a másikhoz, kezdjen új életet, legyenek boldogok. Erre szakítottak. Fogalmam nincs miért nem örült az egésznek.

Azóta is itt van, lakásdísznek.

2023. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azóta is itt van, lakásdísznek."

S ti miért nem váltok el? Neked jól van ez így? Muszáj fenntartani a látszatot a külvilág felé?

2023. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!