Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom, miért azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, miért azt a lányt vádolja, akivel megcsalt engem?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy hogyan lehet ennyire romboló valaki, hogy szólt nekem és tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat. Én egyenként megértem a lányt, mert nagyon átverte. Más személyazonosságot és családi állapotot mondott neki, mint ami a valóság. Csak lebukott egy véletlen folytán. És egyáltalán nem csodálkozom, hogy megkeresett. Nagyon gondolkozom, hogy elhagyom, mert meg fogja csinálni többször is, ha egyszer megtette. 2 éve vagyunk együtt, de ez nem ok arra, hogy valaki ilyet csináljon és kreáljon egy másik életet. Most Ő tényleg nem érzi, hogy mit tett? És talán vállalni kéne a felelősséget a hibáiért és nem másokat okolni?

2023. aug. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bele se mennèk ennek az elemezgetésèbe.

Megcsalt? Meg.

Kèrdésem se lenne. Nem érdekelnek a miertek hogyanok se.

Ő ez.

2023. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy görény! Ennyi. Dobd ki!
2023. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lenyegtei. Lapát.
2023. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodni kell azon, hogy elhagyd, hanem meg kell tenni. O dugta bele a masik lanyba a farkat, nem lett megeroszakolva. Nem a lany tette tonkre a kapcsolatotokat, hanem a pasid. A lany senki fele nem tartozik semmivel, sot, megkoszonheted neki, hogy ertesitett. Maskulonben ki tudja meddig hazudott volna neked ez a gerinctelen fereg.
2023. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom ilyenkor mit lehet megbeszelni.. a megcsalas az megcsalas.. ott a bizalom egyből akasztofára kerül és elvész a pokol tűzében.
2023. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy sunyi görény.
2023. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Öuh.

Kit érdekel, hogy a csaj átb*szta? Ő meg téged. Úgyhogy viszlát.

2023. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Az ő szemében ő nem hibázott, nincs min változtatnia, leszámítva, hogy jobban vigyáz majd.


Nem a megcsalás miatt, de kérlek hagyd el őt, mert ez az egyén csak magával törődik az életben.

2023. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Neked még gondolkodnod kell, hogy ezek után elhagyd? Te se vagy százas...milyen ember az, aki másnak adja ki magát, úgy csajozik, megcsal, és még nekiáll feljebb, és az áldozatot hibáztatja, hogy kiborította a bilit! Neked hálásnak kellene lenned neki, hogy volt mersze megkeresni; mégis mire számíthat bárki is egy ekkora tetűtől?
2023. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után? Ne viccelj!

Tedd ki a szűrét a pic*ába,hadd essen csak két szék közül a pad alá..úristen,milyen aljadék emberek vannak..

2023. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!