Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom nem enged el bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged el bulizni. Nagyon féltékeny amit túlzásba visz mit tegyek? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ha felhozom neki, hogy bulizni mennék a barátnőimmel szorakozohelyre vagy házibuliba mindegy, ő nem megy szinte egyáltalán és nem enged engem. Mindig azzal jön, hogy biztos megcsalom, vagy megdug valaki. Már én is bele untam a könyörgésbe és hogy vergődik velem így inkább otthon szoktam maradni. De most lesz egyik bnőm szülinapja és el akarok menni. Legutobb amikor nagynehezen elengedett, mert az egyik barátnőm beszélt vele, akkor állandoan írogatott meg hivogatott. Amikor hazaértem akkor jött csak a java, levetkőztetett pucérra és elkezdett nézegetni ott lent is hogy nem e feküdtem le valakivel. Mivel kicsit berugtam igy azt mondta hazudok és még jól fel is pofozott meg ütött többször. Mielőtt valaki mondaná, nem akarok szakitani vele, mert amugy ezt leszámitva normális minden rendbe van,meg van tőle egy másfél éves gyerekem, és ezért is jó lenne néha kicsit kikapcsolodni. Mindenkinek lehet rossz napja még ha tulzásba is vitte, de meg tudtam neki bocsátani lehet azért is mert szerelmes vagyok. Meg azzal fenyegetett hogy elmondja anyámnak, tőle meg még többet kapok, mert nálunk nem annyira szokás ez a buliba járás foleg igy kisgyerek mellett, és mostanába amugy is sok összetüzésem volt főleg anyámmal.

De én ezt már néha nem birom, fiatal vagyok jó lenne ha lenne egy kis életem néha kibulizhatnám magam, nyilvan a gyerekem az elso, de en nem ilyen felfogasu vagyok neha beleferhetne annyi hogy elmegyek kicsit valakikkel. Ezért irok ide. Nektek milyen ötletetek van, hogy lehetne változtatni, mit tegyek vagy mondjak nekik hogy megértsék? Valaki van vagy volt hasonlo helyzetbe? Nagyon jo lenne ha olyan is irna es hogy neki hogy sikerült, előre is köszönöm a válaszokat:)



2023. jan. 2. 17:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Még most lépj ki, hálás leszel később. Nem olvastam végig, mert szörnyű volt olvasni is…menekülj, pls.
2023. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Őt sajnos nem fogod tudni megváltoztatni.

De magadat igen, legyél szófogadó, az van amit ő akar, ő a szent és sérthetetlen, ő áll feletted, ő parancsol és te pedig végrehajtod, innentől kuss a neved és jaj neked ha ellenszegülsz. Most elmész bulizni, cserébe 1-2 pofon, 1-2 gyomros, egy kis nőgyógyászati vizsgálat :DDDD...kibírod nem? Hisz szereted, akkor meg?

2023. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Szakíts. Ez toxikus.
2023. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk én nem sérteném meg a páromat azzal, hogy elmegyek bulizni nélküle.

De amiket leírtál azok nagyon gázak. Ha nem tudod önerőből otthagyni, akkor kérj segítséget pszichológustól. Mert az ilyen emberek idővel csak rosszabbak lesznek nem jobbak! Már elcseszted a gyerekkel tőle, de még mindig lehet lejjebb...

2023. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
58%
Jó sok pénze lehet a pasinak, ha még azt is eltűröd, h felpofozzon
2023. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit rugóznak az emberek a buli dolgon. Ha valaki megakar csalni, úgyis megfog. De nekem pl a tánc egyfajta terápia, én azért járok bulizni és észre se veszem a körülöttem lévőket…párom ezt nem éli, így nélküle járok. De mivel megvan a bizalom, nem kell ilyen poklot átélnem mint a kérdezőnek. Ami am rohadtul nem normális, nincs olyan hogy nem engedem el a páromat valahova, nem a gyereke vagy. Az meg hogy levetkőztet baszki és megvizsgál, hányingerem van az egész kérdéstől. Ha neked jó így, maradj vele, de változni nem fog az fix. De csak hogy tudd, van ennél ezerszer jobb élet is.
2023. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez valami vicc? Nincs ilyen. Sportot űznek itt az önbecsülés nélküli lábtörlő “nők” bazmeg
2023. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocs az offért, de az honnan látszik, ha vki lefeküdt valakivel??? 🤔
2023. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Az a baj ugye, hogy amig kicsi a gyerek addig egyedül nehezen boldogulnék ezért is nem tudnám otthagyni egy ideig és nem akarom hogy a gyerek sérüljön. Anyám se segit igazán, ha van valamilyen veszekedés még inkább mellé áll, hogy vele kell lennem ő a gyerekem apja, nekem otthon a helyem a gyerekkel. Egyutt azert is nem nagyon lehet mert valakinek vigyazni is kell a gyerekre ha nem tudom rábizni másra. Még ezzel nem is lenne semmi baj, de hogy szinte semmi életem nem lehet egyik szerint se azzal van már ki a f@s.zom
2023. jan. 2. 18:11
 10/37 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnállak és tudom hogy ez nem segít, de nem kellett volna gyereket szülnöd neki.


A gyerek viszont jobban sérül egy ilyen légkörben, úgyhogy emiatt nagyon nagy kár lenne együttmaradni.


Tegyél félre amit tudsz és ha Budapest közelében élsz, és kell valami segítség, írj rám. De kezdj el lépéseket tenni a jövőd felé és ne szerepeljen benne ez az ember, legalábbis ne úgy, hogy együtt vagytok..

2023. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!