Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

4.5 eve vagyok egy szeretoi viszonyban, velem csalja a feleseget.Ok 6 eve hazasok….van 3 gyerekuk. Mi nagyon messze lakunk egymasttol , szoval eddig mindig ugy volt , hogy o jott ide hozzam. Viszont mult heten egyik baratnomet meglatogattam, es o pont abban a varosban lakik mint a fiu. 7 napbol 4 et taliztunk, megint elmondta h szeret/ szerelmes belem de hogy nem nem akar hetvegi apuka lenni … mostanaban nagyon sokat veszekszunk, mert nem tudja meg adni amit en szeretnek- egy normalis kapcsolatot. 4.5 utan is nagyon jo a kemiank es annyira hianyozna ha nem lenne az eletemben!

Minden heten egyszer osszeveszunk, de meg mindig birja😅Kicsit igazsagtalannak erzem az eletet mert en hamarabb talalkoztam vele mint a felesege- csak mi online ( nem magyar ) es utana csak azutan koltoztem ugyanebbe az orszagba, miutan ok mar meghazasodtak a gyerekek miatt!

Nem tudom, hogy mit csinaljak- mindennap beszelunk, amikor tudunk talizunk de mindig elmondja, hogy nem fogja elhagyni a csaladjat a gyerekek miatt meg a haz miatt amit kozosen vettek hitelre….

Tudom, hogy nem szep dolog amit csinalok, de szeretem es ezert tartok ki csak nem tudom h eleg E ahhoz hogy barmikor is mi egyutt legyunk hivatalosan!

Szerintetek az megoldas lehetne, ha valasztas ele allitanam es nyilvan nem engem valaszt, en eltunok az eletebol es hianyoznek neki, hatha akkor atertekelne?



2023. aug. 20. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelnéd te a három gyereket kéthetente a nyakadba, mindjárt nem kapaszkodnál érte. Sosem szeretted, mert ha szeretnéd, azt néznéd, hogy boldog legyen és ne csessz szét egy családot. De a fószer is egy hányadék. Gratulálok nektek, zsák meg a foltja vagytok!
2023. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég bonyolult történet. Előbb ti ismerkedtetek meg, utána ők, de aztán ők komolyra vették a dolgot a házassággal meg gyerekkel, és utána lettetek szeretők? Egyáltalán mit akartál tőle, ha már házasok voltak amikor ti szeretők lettetek?
2023. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen, de mikor mi ismerkedtunk akkor , mi sosem taliztunk, mert en magyaroszagon laktam o meg angliban, aztan mikor kikoltoztem, akkor talalkoztunk itt angliban.

Igazabol , semmit nem akartam nem is gondoltam , hogy barmi komoly lesz belole, csak talalkozni szerettem volna vele, mint egy barat aztan sajnos megtortentek a dolgok...


igazabol nekem mindig azt mondta, hogy csak a gyerekek miatt vette el stb stb stb


bonyolult az biztos

2023. aug. 31. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!