Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinàlhatta ezt, lehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinàlhatta ezt, lehetett neki rajtam kívül màs is a képben?

Figyelt kérdés

Kavartam valakivel, hónapokig. Egyszer nála felejtettem a bugyimat. Kérdezte, hogy az enyèm-e, mert akivel előttem volt, mèg rà gondolt, de előbb engem akart megkèrdezni. Az volt a furcsa, hogy amikor visszakèrtem (jó pàr hétig nála volt), nem a szennyesből, vagy urambocsà, tisztàn, a szekrényből vette elő, hanem abból a szobából hozta ki, ahovà nem igazàn volt bejàrásom, ha ott voltam nála, az összes többi helyiséggel ellentétben. Ez úgymond az ő kis "világa volt" ott zenélt, meg ilyesmik, ergó egy ilyen dolgozószobaként funkcionált, úgymond. Még az is érdekes volt, hogy viszonylag sokára hozta ki, mintha el lett volna dugva, vagy nem is tudom..

Azt mondta, nincsen rajtam kívül más, de a hétvégéken pl. nem igazàn ért rà, èrdekes módon.. Amikor ràkérdeztem a titkolózás okàra, azt mondta, hogy a nők egyèbkènt is szeretik a titokzatos pasikat..


2023. aug. 21. 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Akivel előttem volt, vele elvileg akkor véget értek a dolgok, mielőtt mi találkoztunk.
2023. aug. 21. 16:14
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nő volt nála, lehet csak haverok/vendégek.. érhető hogy nem akarta mutogatni..
2023. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, az érthető, ráadásul, a nappaliban vettem le, szóval nyilván nem hagyhatja ott, csak mégis furi, valahol, hogy miért abba a szobába rakta. De akkor köszi :), lehet, hogy csak èn gondolom túl.
2023. aug. 21. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Van neki még mindig valaki más a képben.
2023. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg azért nem tette a szekrénybe mert van más is aki segít neki öltözködni, vagy sokat van nála.. és ne vegye észre… ez is benne van a pakliban..

kimosta? Lehet ezért sem tette a szekrénybe…

Lehet azért nem hogy meglegyen..

bán nekem nem dugdosták még a cuccaim ha alakulóban voltunk és itt maradt valamim.. szóval lehet tényleg másik nő miatt volt :(

2023. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hm..igen. :( Nem mosta ki, egyèbkènt.
2023. aug. 21. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is furcsa lenne a dolog.igazábol bármi lrhet.lehet hogy tényleg csak vendégei voltak azt nem akarta hogy a nappali közepen vagy látható helyen viritson.az is benn a pakliba hogy van más.ezen a dolgon még nem lovagolnák.keresnék más bizonyítékot.nyitva tartanám a szemem.hidd el ha van más.elöbb utobb biztos lessz rá másik bizonyíték.pasiból van.ez meg szerintem tény hogy a férfiak elöbb lebuknak
2023. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott szokott masztizni és a bugyidat is bevonta az eseménybe, mert érzett rajta némi kellemes illatot.
2023. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Èn is gondoltam màr erre, de nem tudom, nem hinném, sajnos.. Egyrészt, abban sem volt biztos, hogy kiè a bugyi, úgyhogy, ez nem túl kecsegtető, ràm nézve..:D Màsrészt, a pasik nem inkább a fürdőben szoktàk ezt csinàlni?
2023. aug. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!