Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatnak lehet jövője vagy ha túl erős köztünk a kémia akkoris felejtsem el? Ti mit tennétek, olyan nők válaszát várom akik nem akarnak válni!

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 19:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Én megértem hasonló helyzetben vagyok.

Mással még ilyet sose éltem át...

Szerintem hagyd, te fogsz sérülni, minden orgazmussal hozzá lángolod magad (hormonok...).


A férfiak úgyse fognak elválni, ott maradnK abban a langyos fokban még 10 évig amíg az asszony rá nem jön és ki nem vágja őket. Ne hozd le nemia csillagokat, nem érdemli meg!


Ha házas vagy és boldogtalan akkor válj el, ha meg egyedülálló, akkor keress egy rendes társat.

2023. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
nincs jövője
2023. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
11es, nincsen felesége, nemrég szakitott a barátnőjével.Az exével talizik olykor akivel mivel meghizott,nincs köztük szex mert nem kivanja a nőt...
2023. aug. 22. 06:41
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel se szakít igazából az ilyen, aki hetente váltogatja és párhuzamosan több van neki. Hazudik minden egyes szavával és mozdulatával. Az kell neki hogy sok emberen uralkodjon, mert sikertelen, és csak a nőkön tudja kiélni magát. Azt se hidd el amit kérdez.
2023. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Egyébként nem köztetek túl erős a kémia, hanem az ilyen ember majdnem minden nővel ilyen. Az mindegy neki hogy kicsoda. Valószínű ez a 30. túl erős kémia az életében, egy vagy a sok közül.
2023. aug. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
14 es lehet h. igazad van..bár ezek kemény szavak:)azt tudom h.kell neki az önbizalom növelés, de mellette azt érzem sok mindent elhallgat és nekem a megérzésem be szokott jönni. Igazából csak a szex miatt vagyok vele, mert az nagyon jó, és meghallgatjuk egymást..kínját-baját:)
2023. aug. 22. 08:56
 17/37 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és miért csalod a férjed, nem jó pasi? Vagy ha jó pasi hogy bírod csalni? Amúgy én konkrét személyről tudok aki ilyen személyiség, már a fél világba beleszeretett és le nem mászott róla 1-2 hónapig aztán minden baja lett az összessel. Még azt lehet tudni hogy panaszkodik, tehát előadja hogy az előzőek megcsalták.
2023. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

kb 3 éve ismerem voltak kihagyások persze. Nem heti szinten találkozunk. Amúgy azért csalom mert ezzel a pasival a szex iszonyatosan jó, kielégítő és vannak amiben hasonlítunk egymásra..ennyi.

Otthon a szex ehhez képest semmi...

2023. aug. 22. 09:18
 19/37 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ezt így bírod, én nem bírnám. Tök gáz a férjeddel szemben, amúgy a szeretőd direkt házas nőt keresett mert azzal nincs kötelezettség?
2023. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
nem direkt, és ezt nem azért írom hogy fogjam a pártját! És nyilván énis nyitott voltam rá (akkoriben otthon semmi szex nem volt, kb 1 évig, elhanyagolt a férjem, nemcsak szex szintjén). Nem keresi a férjemet és én sem akarok tőle többet.Ez tart minket össze:) De amúgy érzelmileg vagy a természete miatt gondolnám, akkor már régen vége lenne..
2023. aug. 22. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!