Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatnak lehet jövője vagy ha túl erős köztünk a kémia akkoris felejtsem el? Ti mit tennétek, olyan nők válaszát várom akik nem akarnak válni!

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 19:34
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Az emberek nem egyformák, lehet ami neked megfelel az nekem nem.
2023. aug. 23. 11:35
 32/37 anonim ***** válasza:
Azért próbálok távol maradni ezekől mert ezek olyan nyomasztó dolgok valahogy, hogy semmiben nem lehet hinni, mert tele lehet pl a párom munkahelye is ilyenekkel vagy ismerősök kétértelmű megjegyzései felém, stb. A legcikibb hogy én úgy voltam vele, hogyha valaki házas, az házas, és nem szingli, de sokszor még szinglibben viselkednek mint a szinglik. Sokkal felszabadítóbb ha valaki legalább érzi hogy jó lenne egy olyan társsal lenni akivel tényleg együtt vannak, haházasok, tényleg házasok és mindenben a legjobbak egymásnak, oké nem mindenkinek sikerül én elfogadom hogy kompromisszum néha valami, de így legalább ne az legyen hogy ez hu de jó, hanem mindenki tudja hogy kompromisszum és a másik meg hogy akkor a férjed is tudjon róla és az összes érintett. De azért csak sokkal jobb olyanokról hallani hogy valakik tényleg szeretik egymást mindenben és boldogok. Ok, ha nem sikerül minden egyben, lehet hogy olyan oka van ami miatt csak így lehet, de azért jobb ha nem így van.
2023. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Te a 30 as hozzaszóló vagy? Egyébként igen, és megertem az álláspontomat, régen énis így gondolkodtam.Az emberek változnak 🙃sajnos vagy nem de ez így van.Az élet alakította így és valszeg ez mar egyfajta "függőség" amiből nehéz kiszállni...
2023. aug. 23. 13:14
 34/37 A kérdező kommentje:
attól függetlenül tudom h. szoknyapecér. Bár mondja h. komolyat keres de mivel csalódott a barátnőjében, így másokkal is kikezd, csak szexre, mint egyfajta prédát keres. (én ugyanilyen vagyok) Ezért annyira nem tudok hozzá kötődni, de vannak napok amikor mégis így érzem..
2023. aug. 24. 11:44
 35/37 anonim ***** válasza:

Más okból de nekem is volt egy majd három évig tartó szeretői kapcsolatom. Én sem akartam válni.

Ne vigyél bele érzelmeket, a kémia és az szerelem két különböző dolog.

Milyen jövőre gondolsz ennél a kapcsolatnál ha elismered hogy mindketten prédát kerestek tulajdonképpen?

2023. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

#35, köszönöm, ez tényleg hasznos:) Majd írhatok privátot ?- érdekelne a sztorid.. Igazán csak arra, h. ez esetben meddig tartható fenn?


Vannak napok mikor nagyon hiányzik, és amikor újra jelentkezik akkor annyira jóérzés hogy keres,és újabb találkozót beszélünk meg.

2023. aug. 24. 16:25
 37/37 anonim ***** válasza:
És a férjed milyen ebben a kapcsolatban? Ő is megcsal téged, ez ilyen nyitott kapcsolat?
2023. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!