Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatnak lehet jövője vagy ha túl erős köztünk a kémia akkoris felejtsem el? Ti mit tennétek, olyan nők válaszát várom akik nem akarnak válni!

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 19:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Csak azért mert így inkább te használod ki, ha nem direkt házas nőt keresett.
2023. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Ki hogy éli meg, mivel ő is jól érzi magát velem, a szexen kívül is jól megvagyunk így nekem ez nem kihasználás. Ha nem akarna velem szexet,már régen hanyagolna!
2023. aug. 23. 06:01
 23/37 anonim ***** válasza:

"11es, nincsen felesége, nemrég szakitott a barátnőjével.Az exével talizik olykor akivel mivel meghizott,nincs köztük szex mert nem kivanja a nőt...


"kb 3 éve ismerem voltak kihagyások persze. Nem heti szinten találkozunk. "


"a szexen kívül is jól megvagyunk"


Most akkor 3 éve, vagy nemrég?

2023. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
3 éve ismerem, de voltak kihagyások. Ami alatt azt értem hogy volt hogy pár hónap amikor nem is taliztunk.
2023. aug. 23. 10:26
 25/37 A kérdező kommentje:

23 as értelek, tehát: "nincsen felesége, nemrég szakitott a barátnőjével"- nemrég szakított a barátnőjével, de én már az időszak alatt is ismertem, amikor vele volt.


Én pedig 3 éve ismerem.

2023. aug. 23. 10:29
 26/37 anonim ***** válasza:
Pár hónapig járt a barátnőjével? Az milyen barátnő? És közbe is taliztok? De nem ciki neked hogy ő közben másokkal fekszik le?
2023. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem. A barátnőt megismerte 2020 ban kb, de nem volt túl jó a kapcsolatuk. Igen, közben is találkoztunk, amikor a barátnőjével élt. Sokszor ő kezdeményezte a találkozót, azért megjegyezném:) Feltételezem h. mással is lefekszik, de tudtam hogy ilyen szoknyapecér. Azt kapjuk egymástól amire vágyunk, ő a lélekápolást és a beszélgetést mellette szexre is vágyik és ugyanez nekem is jólesik.
2023. aug. 23. 10:38
 28/37 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy egymással szórakoztok és addig is békén hagyjátok a többi embert ezzel a felfogással. Remélem most már életetek végéig ennyi lesz, és másokat nem vontok ebbe bele.
2023. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
28as jajjj csak nem probléma:) veled mi a helyzet, az írásod alapján nő vagy..Tudod vannak nyitott(abb ) gondolkodásúak is, akik nem akarnak birtokolni.
2023. aug. 23. 11:17
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem probléma, amíg nem ilyenek a barátaim :) Neked ez a nyitottság, nekem meg az ha valaki nyitott arra hogy az ilyenektől távol maradjon.
2023. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!